Asistent/ka obchodného oddelenia

17.02.2019 Zoznam, s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Miesto výkonu práce je Bratislava.
Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Administratívny pracovník, Telemarketingový pracovník
Ponúkaný plat (základná mzda): 800 EUR
Platové podmienky sa upresnia podľa skúseností a zručností prijatého uchádzača.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný, živnosť
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

• Práca v rámci oddelenia pracovného portálu
• Plánovanie obchodných stretnutí
• Telefonická a mailová komunikácia s klientmi
• Príprava obchodných ponúk
• Spracovanie potrebných výkazov pre interné účely
• Koordinácia spolupráce s obchodnými manažérmi
• Akvizícia nových klientov
• Telesales - oslovovanie potenciálnych inzerentov na Kariera.sk

Iné výhody:

- práca v stabilnej spoločnosti
- voľné vstupenky na vybrané filmové predstavenia
- flexibilný pracovný čas

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Áno

Iné znalosti:

Internet (e-mail, www), Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft Word

• Telefonická komunikácia na vynikajúcej úrovni
• Obchodné zručnosti
• Schopnosť samostatne pracovať
• Systematické myslenie, dôslednosť, spoľahlivosť