HR Business Partner, HR manažér - Bratislava

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    2200 EUR
    Hrubá mesačná nástupná mzda na tejto pozícii začína na úrovni 2.200,- EUR –, v závislosti od kvalifikácie a skúseností je možné aj vyššie odmeňovanie. Súčasťou odmeňovania na tejto pozícii sú aj bonusová zložka a zodpovedajúce benefity.
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:
    od 1.3.2019

Naším klientom je renomovaná medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti priemyselnej výroby (non-automotive), so slovenskou centrálou v Bratislave a ďalšími prevádzkami na Slovensku.
S cieľom ďalej posilniť aktivity v oblasti riadenia ľudských zdrojov hľadáme pre nášho klienta nového, skúseného spolupracovníka na pozíciu:
HR Business Partner / HR manažér
- Bratislava
Pracovná náplň:
Pracovník na obsadzovanej pozícii je zodpovedný za napĺňanie HR stratégie spoločnosti v jemu zverenom úseku a za implementáciu HR aktivít, ktoré podporujú dosahovanie cieľov biznisu. Poskytuje podporu a poradenstvo manažérom riadiacim obchodné aktivity spoločnosti vo všetkých oblastiach riadenia ľudských zdrojov, predovšetkým pri:

vyhľadávaní a výbere nových pracovníkov,
hodnotení výkonu a plnenia cieľov
definovaní a napĺňaní rozvojových programov
starostlivosti o kľúčových zamestnancov
monitoringu a zlepšovaní angažovanosti zamestnancov
tvorbe programov v oblasti odmeňovania a benefitov
podpora pri riešení pracovno-právnej agandy
reporting a koordinácia aktivít s regionálnym HR vedením
podpora pri implementácii regionálnych HR projektov

Benefity a ďalšie výhody:

Zaujali sme Vás?
Ak sa o túto pozíciu chcete uchádzať, pošlite nám prosím vaše podklady uchádzača (CV v anglickom alebo nemeckom jazyku, motivačný list, prípadne aj fotografiu a referencie) spolu s indikáciou očakávaného príjmu a termínom možného nástupu emailom na adresu pliesovsky @ isg.sk
Uveďte pritom prosím značku pozície HRBP1.
Všetkým uchádzačom samozrejme garantujeme zachovanie maximálnej diskrétnosti.

Informácie pre uchádzača:

Záujemcom o túto pracovnú pozíciu ponúkame skvelú príležitosť na dlhodobé pôsobenie v renomovanej medzinárodnej výrobnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou.
Možnosti ďalšieho odborného rastu budú zabezpečené počas celého pôsobenia v spoločnosti.
Okrem dlhodobej perspektívy a možností rastu vám ponúkame zaujímavú prácu v dobrom tíme, so zodpovedajúcim ohodnotením a benefitmi.

Všeobecne požadované znalosti:

Pre úspešnosť vo výberovom konaní je nevyhnutné vysokoškolské vzdelanie a minimálne trojročná skúsenosť na pozícii na úrovni HR Business Partner alebo HR-generalista. Dôležitá je aj dobrá orientácia v pracovno-právnych predpisoch a schopnosť aktívnej komunikácie v anglickom (prípadne nemeckom) jazyku.
Očakávame proaktívnu, samostatnú a spoľahlivú osobnosť s dobrými komunikačnými zručnosťami a silnou prozákazníckou orientáciou.
Požiadavkou je aj skúsenosť s prácou s HR informačným systémom.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    vysokoškolské II. stupňa
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (pokročilý - C1)
    Nemecký jazyk (pokročilý - C1)
  • Vodičský preukaz:
    B