Nákupca - referent nákupu

06.12.2019 TEMPO KONDELA, s.r.o.
Miesto práce: Tempo Kondela s.r.o.
Závodná 459,
027 43 Nižná

okres Tvrdošín; Tvrdošín
Typ pracovnej ponuky: Nákupca, Referent
Ponúkaný plat (základná mzda): 728 EUR
+ osobné ohodnotenie podľa doterajšej praxe a skúsenosti
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Vašou úlohou bude zabezpečiť nákup prideleného sortimentu v požadovanom termíne, za čo najvýhodnejších podmienok pri udržaní optimálnych zásob obchodného tovaru s cieľom plnenia požiadaviek klientov.

- Zabezpečenie dodania tovaru v čo najkratšom čase, sledovanie termínov
- Realizácia nákupných objednávok, optimalizácia zásob tovaru
- Komunikácia s dodávateľmi a vedenie evidencie skladových zásob dodávateľov
- Vyhľadávanie nových vhodných dodávateľov vzhľadom na pridelený sortiment
- Vedenie agendy súvisiacej s nákupom tovaru
- Príprava reportov podľa pokynov nadriadeného
- Ochota cestovať, vodičský preukaz B,
- Schopnosť cestovať na medzinárodné výstavy

Iné výhody:

Zamestnanecké výhody, benefity:

- Možnosť sebarealizácie
- Zaškolenie a následné vzdelávanie
- Rozšírenie odborných schopností pomocou rôznych školení
- Priateľský kolektív
- Zamestnanecké zľavy – zvýhodnený nákup tovaru z našej ponuky
- Firemné spoločenské akcie
- Zaujímavé finančné ohodnotenie závislé od predošlej praxe a konkrétnych zručnosti
- Koncoročné odmeny a priebežné prehodnocovanie mzdového ohodnotenia
- Možnosť príspevku zamestnávateľa do III. dôchodkového piliera
- Stravné lístky
- Prémie, odmeny
- Vernostná odmena za odpracované roky
- Stabilné zamestnanie v úspešnej a dynamickej spoločnosti
- Príspevok zamestnávateľa na rekreáciu

Informácie pre uchádzača:

Informácie o výberovom konaní:

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala a spĺňate kvalifikačné predpoklady, pošlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku. Budeme radi, ak pripojíte aj referencie.
Uchádzačov prosíme, aby v zaslanej žiadosti uvádzali súhlas so spracovaním osobných údajov, bez tohto súhlasu nebude možné Vašu žiadosť o zamestnanie ďalej spracovávať.

Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Dovoľujeme si Vás informovať, že odpovedať budeme len uchádzačom, ktorí postúpia do užšieho výberu, resp. budú pozvaní na osobný pohovor.

Miesto výkonu práce je Nižná na Orave.

Adresa spoločnosti:
TEMPO KONDELA, s.r.o.
Závodná 459

Kontakt:
Tel.: +421 43 5507 696

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (pokročilý - C1)
Poľský jazyk
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Požiadavky na zamestnanca:

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti:
Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Poľský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti:
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
- Znalosť anglického jazyka slovom aj písmom
- Zodpovednosť
- Flexibilita
- Komunikatívnosť
- Samostatnosť
- Príjemné vystupovanie
- Ochota vzdelávať sa
- Aktívny prístup k práci
- Schopnosť prijať kritiku

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Dynamicky sa rozvíjajúca obchodná spoločnosť zaoberajúca sa maloobchodným a veľkoobchodným predajom nábytku a bytových doplnkov v SR, ČR a Maďarsku, s moderným a súčasným spôsobom fungovania, prostredníctvom kamenných predajní, e-shopu.

250-499 zamestnancov

Oblasť pôsobenia:

Maloobchod s nábytkom, svietidlami a inými domácimi potrebami v špecializovaných predajniach

Adresa:

Vojtaššákova 893
Tvrdošín
Slovenská republika
www.tempo-kondela.sk

Kontaktné údaje:

Tempo Kondela s.r.o.
Vojtaššákova 893, Tvrdošín, 027 44, Slovenská republika