custom-banner

SPECIALIST IN ACCOUNTING (Ref. č.: 1-11-31778/PF)

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Náplň práce: - Zodpovednosť za účtovanie nákladov - Reporting iným pobočkám - Zodpovednosť za kvartálne uzávierkové aktivity pre pridelené pobočky - Spolupráca na interných a externých auditoch - Koordinácia prípravy daňových priznaní

Benefity a ďalšie výhody:

- Flexibilný pracovný čas, - Práca z domu, - Strava a dovolenka nad rámec zákona, - Preplatenie dopravy do práce, a iné

Informácie pre uchádzača:

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku. Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition

Všeobecne požadované znalosti:

Požiadavky na vhodného kandidáta: - 7 rokov skúseností v účtovníctve alebo audite - Znalosť US GAAP ALEBO SK GAAP ALEBO UK GAAP ALEBO IFRS - Plynulá komunikácia v anglickom jazyku je podmienkou - Pokročilá znalosť MS Excel - Schopnosť samostante pracovať

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)