Nepracuj len ako recepčná, ale maj na starosti aj agendu zákazníckeho servisu (Ref. č.: 4-26-31856/PF)

21.02.2019 Grafton Slovakia s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislava
okres Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Administratíva
Ponúkaný plat (základná mzda): 1100 EUR
1100 - 1100 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Baví Ťa práca recepčnej, ale chcel/a by si popri tom riešiť aj zákaznícky servis? V prípade, že áno, máme pre Teba pozíciu v medzinárodnej kozmetickej spoločnosti.

Tvoja náplň práce bude rozdelená do 3 častí:
1. Zodpovednosť za Zákaznícky servis - Data Entry & Support
- procesovanie zmluv, objednávok, faktúr
- komunikácia so skladom
- riešenie otázok/podnetov/nezrovnalostí s odberateľmi
- aktívna podpora predaja
- reporting
2. Administratíva zákazníckeho servisu
- evidencia, zakladanie a triedenie dokumentov, prehľadov, výstupov zo systému
- aktívna spolupráca na projektoch súvisiacich so zákazníckym servisom
- zodpovednosť za správnosť údajov v interných dokumentoch
- administratívna podpora pre nadriadeného
3. Recepcia
- zabezpečenie plynulého chodu recepcie
- zodpovednosť za vstupné priestory pobočky
- prepájanie telefonátov
- objednávanie tovaru a následné osobné preberanie tovaru
- spracovávanie došlej a vyšlej pošty a následná evidencia

Nástup: ideálne ASAP, najneskorší termín nástupu - 1.3.2019
Kontrakt: doba určitá na 1 rok s možnosťou predĺženia na dobu neurčitú

Iné výhody:

Spoločnosť ponúka širokú škálu benefitov:
- Prispevok na multisport kartu
- 5 dni extra dovolenky navyse
- 5 dni Sick Days
- Prispevok na DDS a MHD
- a mnoho iných benefitov

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Áno

Určite pošli svoje CV, ak máš:
- min. SŠ s maturitou (ekonomické zameranie výhodou)
- min. 1 rok skúseností na podobnej pozícii na recepcii/zákazníckeho servisu/administratívy
- skúsenosti v oblasti fakturácie a základy účtovníctva výhodou
- výborné komunikačné zručnosti
- tímového ducha
- pro-zákaznícku orientáciu
- nasadenie a iniciatívu
- zmysel pre detail, dôslednosť
- odolnosť voči stresu a schopnosť zvládať napäté situácie so zákazníkom