SKLADNÍK (Ref. č.: 4-19-31871/PF)

19.02.2019 Grafton Slovakia s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislava - Vajnory
Bratislavský kraj
Typ pracovnej ponuky: Výroba
Ponúkaný plat (základná mzda): 740 EUR
740 - 1000 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hľadáme šikovného skladníka pre medzinárodnú spoločnosť. Ráno po príchode do práce vyložíš naplánované dodávky balíkov ručne, paletovým vozíkom alebo vysokozdvižným vozíkom. Náklad zásielky naskenuješ a vyložíš na dopravníkový pás. Dopravník si tieto zásielky znovu oskenuje a rozdelí podľa toho, kam balík smeruje.

Tvojou náplňou práce bude:

- Príjem a evidencia zásielok na sklad
- Nakladanie a vykladanie kuriérskych vozidiel a kamiónov
- Sortácia zásielok
- Skenovanie zásielok
- Práca s internými aplikáciami spoločnosti
- Práce na špeciílnych projektoch

Práca na ranné a poobedné zmeny:
* prvý týždeň od 6:00 do 14:30
* následne dva týždne po sebe 14:00-22:30

Iné výhody:

Spoločnosť ponúka hneď niekoľko zaujímavých benefitov:

- Plne hradené gastrolístky v hodnote 3,60 eura a naješ sa priamo v jedálenských priestoroch spoločnosti
- Nadčasy hradené nad rámec zákonníka práce
- Sviatky hradené až vo výške 2,5 násobku základnej mzdy
- Výkonnostný bonus

Po skúšobnej dobre ťa ešte čaká:
- Kvartálne odmeny až 15% z tvojho kravtálneho úhrnu mzdy
- Možnosť navýšenia základnej mzdy o 50 eur
- Výkonnostný bonus 80 eur
- Odmena za špeciálne projekty vo výške 20 eur
- Príspevok na dopravu 20 eur vyplácaný kvartálne
- Darčekové poukážky do výšky 30 eur kvartálne
- Multisport karta

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie

Ak máš záujem o danú pozíciu, musíš spĺňať nasledovné kritéria:
- Máš ukončené stredoškolské vzdelanie
- Máš čistý výpis z registra trestov, pretože budeš pracovať so zásielkami, ktoré budú zasielané letecky
- Platný preukaz na VZV VÝHODOU, ak si šikovný tak budeš po skúšobnej dobe vyškolený aj na vysokozdvižný vozík
- Predchádzajúca skúsenosť v sklade je obrovskou výhodou, ale nie podmienkou
- Spoľahlivosť