Sprievodca nákladnej dopravy

14.02.2019 Železničná spoločnosť Cargo Slovakia, a.s.
Miesto práce: Slovensko
Nitriansky kraj
okres Levice
Levice
Nádražný rad 2
93401
Slovensko, Nitriansky kraj, okres Zlaté Moravce, Zlaté Moravce, Staničná 12, 95301

okres Levice, okres Zlaté Moravce; Levice
Typ pracovnej ponuky: Špedícia, doprava a logistika, Umenie a kultúra; Zamestnanec kultúrnej inštitúcie
Ponúkaný plat (základná mzda): 575 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

pravidelné zvyšovanie mzdy, príplatkov a mzdových zvýhodnení, príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie, príspevok na regeneráciu pracovnej sily, cestovné výhody na tra!Ponuka patrí:: http$://istp.sk(tiach tuzemských a zahraničných železníc, výhodné využitie prepravy stavebných materiálov, 36 hodinový týždenný fond pracovného času, iné výhody z Podnikovej kolektívnej zmluvy ZSSK CARGO

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
575 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
16. 1. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
16. 1. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Doprava

Náplň (druh) práce
Doprovod nákladných vlakov s prehliadkou a strážením vozňov a so zisťovaním spôsobilosti k jazde, vykonávanie posunu v staniciach na určenej trati, zvesovanie a rozvesovanie vozňov a účasť na skúške brzdy

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
turnusová práca
Nočná práca:
áno

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie probl,Ponuk{a zo stránky: http://istp.s^k%émov

Osobnostné predpoklady
  • analytické myslenie

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Železničná spoločnosť Cargo Slovakia, a.s.
Drieňová 24
82009 Bratislava-Ružinov
Slovensko
Tel: +421452295350