Konštruktér

09.09.2019 Brose Prievidza, spol. s r.o.
Miesto práce: Slovensko
okres Prievidza
Prievidza
Max Brose 7
97101

okres Prievidza; Prievidza
Typ pracovnej ponuky: Elektrotechnika a energetika, Strojárstvo, technika a rozvoj; Konštruktér
Ponúkaný plat (základná mzda): 1100 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

• Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti založenej v r. 1908
• Intenzívne školenie od expertov z Nemecka
• Sociálny program a benefity

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1100 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
16. 1. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
26. 8. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)

Náplň (druh) práce
• Samostatné definovanie a realizácia technického obsahu 3D návrhov, výkresov, zoznamov dielov a iných dokumentov súvisiacich s výstavbou, berúc do úvahy:
- Výsledky zúčastnených oddelení (napríklad testovanie, plánovanie výroby)
- Predpoklady / ciele workshopu a špecifikáciu zákazníka
- Použitie štandardných komponentov či opätovné použitie konštrukcií a častí
- Brose možnosti výroby a Brose normy a postupy
- Právne požiadavky, interné a externé normy,
• Detailné návrhy konceptu, dizajnov a zmien v úzkej spolupráci s dizajnovým inžinierom, testovacím centrom, plánovaním výroby a nákupom
• Vykonávanie technických výpočtov (pevnosť, hmotnosť, balenie), simulácií (kinematika, FEM Catia GPS) a organizovanie komplexných technických výpočtov a interpretovanie výsledkov.
• Vykonávanie hlavných skúmaní na zlepšenie výrobkov, realizáciu inovácií a VA/VE súvisiacich s produktmi
• Aktívna účasť na stretnutiach vývojového tímu (EAK), vo formálnom konštrukčnom/inžinierskom vyhodnotení (kontrolný zoznam A-D, DFMEA, FEM stretnutia, zhrnutie špecifikácií atď.) a vyhodnotenie s testovacím inžinierom.
• Zabezpečuje, aby sa návrhy a výkresy realizovali včas na podporu realizácie (skúšobné realizácie, realizácia pre začiatok práce s nástrojmi atď.)
• Rozširovanie odborných znalostí v súvislosti s každodennými pracovnými postupmi, obsahom a know-how.
• Zohľadnenie všetkých platných postupov, pracovných inštrukcií a organizačných pokynov.

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 2 roky

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Cudzie jazyky:
  • anglický - vysoká: C1 a C2
  • nemecký - elementárna: A1 a A2
  • španielsky - pokročilá: B1 a B2

Podmienka: Ovládanie všetkých definovaných jazykov

Počítače:
  • AutoCAD - vysoká
  • CATIA - vysoká
  • SolidWorks - pokročilá

Osobnostné predpoklady
  • pozornosť
  • precíznosť (presnosť)
  • spoľahlivosť
  • technický talent

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Brose Prievidza, spol. s r.o.
Max Brose 7
97101 Prievidza
Slovensko
Tel: +421908297656