VAT poradenstvo (Ref. č.: 1-11-31797/PF)

19.08.2019 Grafton Slovakia s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislava
okres Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Ekonomika, financie, účtovníctvo
Ponúkaný plat (základná mzda): 1600 EUR
1600 - 2100 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Ak ste skúsený "VAT-kár" a baví Vás poradenstvo, táto príležitosť je práve pre Vás.

Náplň práce:

- Konzultačné služby v oblasti DPH pre slovenské a medzinárodné spoločnosti
- Podpora juniornejších kolegov
- Komunikácia so slovenskými daňovými úradmi
- Príprava daňových priznaní v spolupráci s juniornejšími kolegami
- Sledovanie zmien v rámci daňovej legislatívy

Iné výhody:

Spoločnosť ponúka benefity v podobe množstva interných školení, životného alebo cestovného poistenia a iné.

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie

Požiadavky pre vhodného kandidáta:
- Minimálne 3 roky skúseností v oblasti DPH
- Znalosť anglického jazyka- plynulá, pokročilá komunikácia
- Znalosť Slovenskej a Európskej legislatívy v oblasti DPH