SMT Inžinier (Ref. č.: 5-30-31853/PF)

25.04.2019 Grafton Slovakia s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Dubnica nad Váhom
Trenčiansky kraj
Typ pracovnej ponuky: Elektrotechnika a energetika, Výroba
Ponúkaný plat (základná mzda): 1200 EUR
1200 - 1600 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hľadáme vhodného kandidáta s elektro vzdelaním a skúsenosťami z oblasti SMT. Ak by Ťa bavila nasledujúca náplň práce, neváhaj a ozvi sa.

Čo budeš robiť?
Definovať, zavádzať a vyhodnocovať nové výrobné postupy/ technológie
Sledovať nové technológie a trendy v oblasti SMT a analyzovať ich možnosti využitia pri optimalizácií výrobných procesov
Validovať výrobné zariadenia pre SMT výrobu a pomocné procesy
Implementovať nové produkty do systému výroby s platnou dokumentáciou
Zodpovedať za zverené technologické procesy, stroje, zariadenia a prípravky ako vlastník procesu
Definovať údržbové plány, náhradné diely a kontrolu a výkon údržieb zverených technologických zariadení
Spravovať SPC pre zverené procesy a realizovať nápravné opatrenia
Podieľať sa na vytváraní procesných FMEA a Control plánov
Vytvárať technickú dokumentáciu pre SMT výrobu
Analyzovať downtime dáta.
Analyzovať výsledky SPI,AOI, X-raya vizuálnych kontrol a optimalizovať parametre programov s cieľom zlepšiť kvalitu a produktivitu
Vykonávať školenia pre operátorov znové tehcnické riešeniaí, aktualizovať SW ako aj HW
Plánovať a Implementovať nové potreby pri zavádzaní nových produktov
Implementovať ECO ECR

Iné výhody:

- každoročná valorizácia platu
- pružný pracovný čas
- bezplatné kurzy anglického jazyka v spoločnosti
- príspevok do III. piliera
- možnosť využívať krytú plaváreň zdarma
- príspevok na obedy nad rámec zákona
- kariérny rast

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie

Vhodný uchádzač musí mať:
- vynikajúce odborné znalosti v oblasti SMT (skúsenosti veľkou výhodou)
- znalosť projektového manažmentu
- znalosť tvorby a udržiavania FMEA, CP
- vyhl. MPSVaR SR č. 718/2002 Z.z. § 21