SMT Inžinier (Ref. č.: 5-30-31853/PF)

21.02.2019 Grafton Slovakia s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska
Miesto práce: Dubnica nad Váhom
Trenčiansky kraj
Typ pracovnej ponuky: Elektrotechnika a energetika, Výroba
Ponúkaný plat (základná mzda): 1200 EUR
1200 - 1600 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hľadáme vhodného kandidáta s elektro vzdelaním a skúsenosťami z oblasti SMT. Ak by Ťa bavila nasledujúca náplň práce, neváhaj a ozvi sa.

Čo budeš robiť?
Definovať, zavádzať a vyhodnocovať nové výrobné postupy/ technológie
Sledovať nové technológie a trendy v oblasti SMT a analyzovať ich možnosti využitia pri optimalizácií výrobných procesov
Validovať výrobné zariadenia pre SMT výrobu a pomocné procesy
Implementovať nové produkty do systému výroby s platnou dokumentáciou
Zodpovedať za zverené technologické procesy, stroje, zariadenia a prípravky ako vlastník procesu
Definovať údržbové plány, náhradné diely a kontrolu a výkon údržieb zverených technologických zariadení
Spravovať SPC pre zverené procesy a realizovať nápravné opatrenia
Podieľať sa na vytváraní procesných FMEA a Control plánov
Vytvárať technickú dokumentáciu pre SMT výrobu
Analyzovať downtime dáta.
Analyzovať výsledky SPI,AOI, X-raya vizuálnych kontrol a optimalizovať parametre programov s cieľom zlepšiť kvalitu a produktivitu
Vykonávať školenia pre operátorov znové tehcnické riešeniaí, aktualizovať SW ako aj HW
Plánovať a Implementovať nové potreby pri zavádzaní nových produktov
Implementovať ECO ECR

Iné výhody:

- každoročná valorizácia platu
- pružný pracovný čas
- bezplatné kurzy anglického jazyka v spoločnosti
- príspevok do III. piliera
- možnosť využívať krytú plaváreň zdarma
- príspevok na obedy nad rámec zákona
- kariérny rast

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie

Vhodný uchádzač musí mať:
- vynikajúce odborné znalosti v oblasti SMT (skúsenosti veľkou výhodou)
- znalosť projektového manažmentu
- znalosť tvorby a udržiavania FMEA, CP
- vyhl. MPSVaR SR č. 718/2002 Z.z. § 21

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť Grafton Slovakia s.r.o., svetovo uznávaný poskytovateľ personálnych služieb a sprostredkovaní práce, je personálno-poradenská agentúra so širokou pôsobnosťou. V oblasti sprostredkovania práce ponúkame stále zamestnanie, dočasné úväzky, brigády, ale tiež prácu v zahraničí. Zameriava sa predovšetkým na ponuky práce v nasledujúcich oboroch: obchod, marketing, administratíva, financie, bankovníctvo, IT, engineering, výroba, farmácia, cestovný ruch a ďalšie. Okrem ponuky práce poskytuje aj personálne poradenstvo, napr. ako napísať životopis, sprievodný list či ako sa pripraviť na pohovor.

Medzi široké portfólio Grafton služieb tiež patrí personálna inzercia na mieru, testovanie kandidátov, Assesment Centres, personálne a mzdové vedenie, konzultácie v oblasti ľudských zdrojov a Outplacement.

Graftonu záleží na kvalite, a preto sa snaží na trhu sprostredkovania práce a personálneho poradenstva ponúknuť maximálne profesionálny servis. Práve preto implementoval európsky uznávaný systém riadenia kvality ISO 9001. Certifikát ISO 9001 prispieva k snahe spoločnosti Grafton vyhovieť požiadavkám jej zákazníkov v najlepšej možnej kvalite. Ku každému zákazníkovi pristupuje individuálne s prioritou nájsť spoločné riešenie.

Kontaktné údaje:

Legionárska 7158/5, Trenčín, 91101