Vedúci oddelenia kvality (Ref. č.: PR/021029)

22.02.2019 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Trenčiansky kraj
Typ pracovnej ponuky: Manažment kvality, Vrcholový manažment; Inžinier kvality, Manažér kvality, Špecialista ISO
Ponúkaný plat (základná mzda): 1800 Eur brutto
Termín nástupu do práce: Dohodou
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

* Zodpovednosť za implementovanie nových produktov
* Vypracovanie detailnej výrobnej dokumentácie a pracovných postupov
* Aktualizovanie výrobnej dokumentácie a pracovných postupov
* Zavádzanie nástrojov na zvyšovanie efektívnosti výrobného procesu
* Zodpovednosť za znižovanie výrobných nákladov
* Riešenie vzniknutých problémov
* Podieľanie sa na výbere a rozmiestňovaní technologického vybavenia
* Odhadovanie požiadaviek na personál, výrobný čas a náklady
* Zodpovednosť za ročný program interných auditov
* Zavádzanie nových prvkov systému kvality, tvorba smerníc a správa ISO súborov
* Zodpovednosť za riešenie reklamácii
* Komunikácia s ostatnými oddeleniami

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie

* Ukončené SŠ/VŠ vzdelanie ideálne v oblasti kvality
* Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni
* Skúsenosti na podobnej pozícii v oblasti kvality podmienkou
* Samostatný, zodpovedný, technicky mysliaci