NAY a.s.
Nay Elektrodom

Zástupca vedúceho obchodného domu - NAY Levice

NAY a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Levice

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- vedenie prevádzky obchodného domu
- kontrola procesov na obchodnom dome
- koordinácia oddelenia služieb zákazníkom
- zabezpečenie toku tovarov
- kontrola finančných tokov
- vedenie kolektívu pracovníkov pre predaj
- školenia, koučing a hodnotenie zamestnancov
- starostlivosť o oddelenie bielej a čiernej techniky
- koordinácia splátkového predaja
- koordinácia marketingových aktivít
- zodpovednosť za vyloženosť a ocenenie tovaru
- osobné poradenstvo v oblasti poskytovania komplexného riešenia pre zákazníka

Ponúkaný plat

900 EUR

Upresnenie platových podmienok

počas skúšobnej doby
(po skúšobnej dobe možný zárobok až 1173 €/mesiac v priemere)

Benefity a ďalšie výhody

- zamestnanecké ZĽAVY na predávaný sortiment
- príspevok na STRAVNÉ lístky NAD RÁMEC zákona
- PRÍSPEVOK pri životných udalostiach a jubileách
- vecný DAR pre najlepších zamestnancov
- nástupné ŠKOLENIE predajných a komunikačných zručností
- sociálne ISTOTY a práca v úspešnej spoločnosti
- zaškolenie a neustále VZDELÁVANIE v odbore
- MOTIVUJÚCI systém odmeňovania
- práca v DYNAMICKOM kolektíve
- možnosť kariérneho RASTU

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Termín ukončenia výberového konania

31.1.2019

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.
Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom výberu kandidátov v zmysle Zákona č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- prax s vedením ľudí podmienkou
- schopnosť riadiť a motivovať ľudí
- silná prozákaznícka orientácia
- analytické a prezentačné zručnosti
- flexibilita, dynamická osobnosť

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie