#TsmeMy

    Sr. účtovník so zameraním na riadenie projektu

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Slovenská republika; Bratislava
    : Bratislava

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    : spolupráca na medzinárodnom projekte implementácie ERP systému a komplexné plnenie úloh pridelených v rámci tohto projektu
    : príprava podkladov, zber informácii a komunikácia s materskou spoločnosťou DT v rámci jednotlivých častí projektu a pridelené zodpovednosti a to hlavne v oblasti analýzy súčasného stavu a jeho zladenia s budúcim centrálnym ERP riešením
    : identifikácia konkrétnych rozdielov, diskusia s centrálnym projektom o ich riešení, testovanie implementovaných funkcionalít, podpora v rámci nasadenia projektu

    Ponúkaný plat

    1300 EUR

    Termín nástupu do práce

    1.3.2019

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    vysokoškolské II. stupňa

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

    Všeobecne požadované znalosti

    : analytické myslenie, samostatnosť, proaktivita, systematický prístup k práci, efektívna komunikácia, koordinácia úloh a vstupov, zodpovednosť, presnosť
    : min. 3 roky praxe v oblasti účtovníctva a financií, detailná orientácia v oblasti účtovníctva došlých faktúr výhodou
    : dobrá znalosť slovenskej a medzinárodnej účtovnej legislatívy (IFRS)
    : základná znalosť daňovej legislatívy
    : užívateľ MS Office podmienkou, SAP výhodou

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Áno

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!