Hľadá sa Back Office Manager pre dynamicky rastúcu vzdelávaciu spoločnost! (Ref. č.: PR/021030)

22.08.2019 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: okres Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Administratíva, Bankovníctvo, leasing a poisťovníctvo, Ekonomika, financie, účtovníctvo, Ľudské zdroje a personalistika, Marketing, reklama, PR, Vrcholový manažment; Asistent, Back office špecialista, Brand manager, Ekonóm, Event manager, Finančný analytik, Finančný manažér, Lektor, školiteľ, Mzdový účtovník, Office manažér, Promotér, Recruiter, špecialista výberov, Riaditeľ pobočky, Špecialista pre vzdelávanie a tréningy, Vedúci prevádzky
Ponúkaný plat (základná mzda): od 1500 € ( výsledná mzda bude posudzovaná podľa skúseností uchádzačov)
Termín nástupu do práce: dohodou
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

* Rozhodovanie o spôsoboch nakladania s finančnými prostriedkami, riadenie finančných tokov spoločnosti, finančné plánovanie so zameraním na zabezpečenie finančnej stability spoločnosti a analýza výsledkov hospodárenia
* Analýzy a reporty vývojových trendov a predpokladaných dosiahnutých výsledkov organizácie.
* Spracovanie rozpočtu a finančných plánov organizácie a kontrola ich dodržiavania.
* Zodpovednosť za organizáciu seminárov od vyhľadávania potenciálnych miest na usporadúvanie po zabezpečenia plynulého chodu celého semináru a zabezpečenie podkladov, prezentácií a pomôcok na semináre
* Personálna agenda - nástup nových zamestnancov a mzdové podklady; zodpovednosť za mzdovú právnu a GDPR agendu.
* Zabezpečenie chodu kancelárie a kontrolu všetkých procesov na strane back office z organizačného a technického hľadiska
* Nastavenie smerníc a pracovných postupov back officu
* Management pracovného tímu (Event Manager, Office Asistent a účtovník)

Iné výhody:

* Príspevok zamestnávateľa na športovú kartu Multi-sport
* Odborné školenia a vzdelávanie
* Možnosť osobnostného a profesijného rastu
* Firemné akcie a teambuildingy

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (pokročilý - C1)
Nemecký jazyk (pokročilý - C1)
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Iné znalosti:

Microsoft Excel, Microsoft PowerPoint, Microsoft Word

* Vynikajúce riadiace a organizačné schopnosti
* Proaktívny prístup
* Silné komunikačné a vyjednávacie schopnosti
* Analytické myslenie
* Flexibilita, lojálnosť
* Nadšenie pre vzdelávanie