IT Administrator

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • Riešenie incidentov, problémov a požiadaviek - celú IT podporu interných užívateľov
  • Analýza potrieb a požiadaviek pre zabezpečenie HW a SW
  • Inštalácia, aktualizácia, konfigurácia a príprava výpočtovej techniky
  • Zriaďovanie a správa prístupových oprávnení
  • Zálohovanie dát a antivírová ochrana
  • Zabezpečovanie nákupu IT techniky, softvéru a služieb
  • Správa internej infraštrukúry
  • Evidencia IT majetku
  • Starostlivosť o chod HW zariadení
Benefity a ďalšie výhody:
  • Plat 1300 Eur brutto (+ variabilná zložka mzdy)
  • Systém benefitov bude predstavený na osobnom pohovore
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Všeobecne požadované znalosti:
  • Anglický jazyk - level B1
  • Aspoň 3 roky prax v oblasti správy IT
  • Microsoft Office - pokročilý
  • Klient/server administrácia - pokročilý
  • Administrácia Windows serverov - pokročilý
  • Administrácia LAN/WAN - pokročilý
  • Výhodou sú znalosti AD, Microsoft Exchange, MS Sharepoint, VMWare,ITIL