Pracovník oddelenia strategického rozvoja

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • zabezpečiť pozemky pre ťažbu, ich vyňatie z PPF a evidenciu, prípadne kúpu, nájom,
  • zabezpečiť povolenie k ťažbe,
  • spracovať POPD a získať vyjadrenia dotknutých PO a FO
  • sledovať a evidovať stav zásob na ložiskách, pripraviť návrhy na odpis zásob,
  • monitorovať postupy ťažby a zabezpečiť potrebné geodetické merania,
  • riešiť strety záujmov s organizáciami,
  • viesť potrebnú banskú a geologickú dokumentáciu
  • zabezpečiť vykonanie skrývkových prác a hospodárenie so zeminou,
  • zabezpečiť rekultiváciu priestorov po vyťažení surovín,
Benefity a ďalšie výhody:
  • garantovaná mzda 1500€ (v závislosti od skúseností)
  • v prípade dobrých VH spoločnosti tiež 13. a 14. plat
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Všeobecne požadované znalosti:
  • skúsenosti s kúpou/ nájmom pozemkov
  • skúsenosti s so zabezpečením pozemkov pre ťažbu a ich vyňatie z PPF
  • prax s vybavovaním povolení k ťažbe a riešení stretu záujmov s organizáciami
  • skúsenosti s banskou legislatívou vítané
  • prax s prácou v štátnej správe/ na katastre či s kolaudáciami vítaná
  • samostatné jednanie a schopnosť vyjednávať, vytrvalosť
  • aktívny vodič