ILTIS CH projektant

19.02.2019 Siemens Mobility, s. r. o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Žilinský kraj
okres Žilina
Žilina
J. M. Hurbana 21
01001

okres Žilina; Žilina
Typ pracovnej ponuky: Iné výrobné odvetvia, Ekonomika, financie, účtovníctvo, Elektrotechnika a energetika, Vzdelávanie a školstvo, Reality a stavebníctvo, Strojárstvo, technika a rozvoj, Výroba, Zdravotníctvo a farmácia; Projektant
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1000 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
10. 1. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
11. 1. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesi%Ponuk{a: práce: http://istp.sk,acov: 12

Pracovná oblasť:

Elektrotechnika

Informácie o sprostredkovaní:

Informácie pre záujemcu:Čo ponúkame:
• Tréningový a rozvojový program (business a pruduktové školenia, e-learning, jazykové kurzy, soft skills tréningy,…)
• Program pre zdravie (wellness, športové aktivity, fitness, doplatok ušlej mzdy pri PN a OČR)
• Skvelý team a teambuildingy
• Extra voľné dni (bridge days, sick days)
• Rodinný program (príspevok pri narodení dieťaťa, odchode na materskú dovolenku, príspevok na škôlku a detské tábory)
• Retention program (príspevok pri pracovnom výročí, životnom jubileu, doplnkové dôchodkové sporenie, zamestnanecké pôžičky)
• Referral employee program (bonus za odporúčanie nového zamestnanca)

Náplň (druh) práce
Náplňou práce je:
1. konfigurácia hardverovej a softvérovej časti zabezpečovacieho systému používaného na riadenie hromadnej mestskej a prímestskej koľajovej dopravy na základe požiadaviek zákazníka
2. testovanie navrhnutého riešenia

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské email} prá*ce: istp.sk:nie druhého stupňa

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • osobnostný rozvoj
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • komunikácia (j#Ponuka zo s!tránky: http;://istp.sk,ednanie s ľuďmi)
  • tímová práca

Cudzie jazyky:
  • nemecký - pokročilá: B1 a B2

Osobnostné predpoklady
  • iniciatívnosť
  • spoľahlivosť
  • komunikatívnosť