Pomocná pracovníčka kuchyne

05.01.2019 Psychiatrická nemocnica Profesora Matulaya Kremnica
Miesto práce:
Slovensko, okres Žiar nad Hronom, Kremnica, ČSA 234/139, 96701

okres Žiar nad Hronom; Kremnica
Typ pracovnej ponuky: Cestovný ruch, gastro, hoteliérstvo, Zdravotníctvo a farmácia; Pomocný pracovník
Ponúkaný plat (základná mzda): 520 EUR
Termín nástupu do práce: 1. 2. 2019
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Bezpečná manipulácia a základné ošetrenie potravín, príprava šalátov a príloh, delenie hotových pokrmov na oddelenia, pomoc pri varení podľa pokynov kuchárov, vydávanie stravy v zamestnaneckej jedálni.

Informácie pre uchádzača:

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Základné vzdelanie

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Psychiatrická nemocnica Profesora Matulaya Kremnica
Českoslov. armády 234/139, Kremnica, 96701
Tel: +421456705123