Čašník

05.01.2019 VASCA s. r. o.
Miesto práce:
Slovensko, okres Pezinok, Modra, Harmónia 3018, 90001

okres Pezinok; Modra
Typ pracovnej ponuky: Cestovný ruch, gastro, hoteliérstvo; Čašník
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- obsluha hotelových hostí na odbytových strediskách
- práca na akciách spoločného stravovania
- inventúry zvereného tovaru
- práca s ERP
- dodržiavanie zásad techniky obsluhy a pracovných štandardov

Iné výhody:

- atraktívne pracovné prostredie štvorhviezdičkového hotelového rezortu
- bezplatný vstup do wellness centra v určenom čase pre zamestnancov
- firemné team buildingy, športové aj relaxačné aktivity
- ďalšie vzdelávanie podľa potrieb danej pozície (degustácie, bontón a pod.)
- koncoročné odmeny podľa ekonomických výsledkov
+ zabezpečenie ubytovania

Informácie pre uchádzača:

Pracovný čas:
od 10:00
do 22:00

Práca na zmeny:
pružný pracovný čas

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Ponúkané výhody

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie v odbore čašník, servírka

Dĺžka praxe

aspoň 6 mesiacov

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa

Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Ďalšie požiadavky:

- príjemné vystupovanie a entuziazmus
- zodpovednosť
- odolnosť voči stresu

Osobnostné predpoklady
  • komunikatívnosť
  • ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
  • spoľahlivosť
  • iniciatívnosť
  • precíznosť (presnosť)

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

VASCA s. r. o.
Gorazdova 34
81104 Bratislava-Staré Mesto
Slovensko
Tel: +421 904 633 622