Organizačno–obchodný riaditeľ predaj tovar a služieb

05.01.2019 Miloš Kramár MIKRA
Miesto práce:
Slovensko, Žilinský kraj, okres Martin, Martin, Robotnícka 1/B, 03601

okres Martin; Martin
Typ pracovnej ponuky: Administratíva, Obchod, Vrcholový manažment; Obchodný riaditeľ, Predavač, Výkonný riaditeľ
Ponúkaný plat (základná mzda): 800 EUR
Termín nástupu do práce: 1. 3. 2019
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

1. Pomáhať celej spoločnosti neustále zabezpečovať vyššie príjmy ako sú výdavky.
2. Neustále zlepšovať pracovnú, odbornú a efektívnu komunikáciu medzi zamestnancami a zákazníkmi.
3. Neustále zlepšovať zodpovednosť zamestnancov za zverené tovarové skupiny.
Dvomi hlavnými časťami práce
A) správny nábor pracovníkov, interna a externá komunikácia, vedenie štatistík celej firmy a inšpekcie.
B) robenie prieskumov a marketingu, publikovanie k verejnosti informácie aby správne porozumeli tomu, aké tovary a služby poskytuje spoločnosť a následný predaj týchto tovarov a služieb.

Iné výhody:

Práca v známej stabilnej spoločnosti, ktorá bola založená v roku 1997.
Možnosť vzdelávania a osobného rastu.
Možnosť prinášania návrhov zlepšení do práce.
Možnosť tvorenia pracovného tímu.
Práca v malom kolektíve.

Informácie pre uchádzača:

Pracovný čas:
od 8:00
do 16:30

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Ponúkané výhody

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 5 rokov

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • vedenie ľudí

Počítače:
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Internet - pokročilá
  • Adobe Photoshop - pokročilá
  • Adobe Illustrator - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

Táto pozícia je vhodná pre pracovníka, ktorý rád organizuje veci pre iných a páči sa mu prispievať svojimi znalosťami zákazníkom, ktorí pracujú s drevom, vybavujú interiér bytov, domov, kancelári….. V prípade tejto pozície ide o organizovanie predaja tovarov a služieb pre profesionálnych ale aj amatérskych stolárov v regióne Turiec s predajom spojeným cez e-shop. Zároveň však aj o tvorenie tímu, ktorý predáva a dodáva predané tovary a služby. Najväčšou prednosťou na tejto pozícii je schopnosť vytvárať a udržiavať vzťahy s pracovníkmi a zákazníkmi a prispievať k dosiahnutiu cieľov spoločnosti. Na tejto pozícií je potrebné počítať s dlhodobou spoluprácou.

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Miloš Kramár MIKRA
Malinovského 8/24
03601 Martin
Slovensko
Tel: +421905927886