Predavač/-ka Dolný Kubín

05.01.2019 KiK textil a Non-Food spol. s r. o.
Miesto práce:
Slovensko, Žilinský kraj, okres Dolný Kubín, Dolný Kubín, Alej Slobody 3056/13G, 02601

okres Dolný Kubín; Dolný Kubín
Typ pracovnej ponuky: Obchod; Predavač
Ponúkaný plat (základná mzda): 650 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Vaše pracovné miesto bude v medzinárodnej spoločnosti, ktorá patrí k najväčším v oblasti maloobchodu a nachádza sa v našej pobočke v Dolnom Kubíne, kde máte možnosť pracovať na plný úväzok.

Vaše úlohy:
- starostlivosť o zákazníkov v maloobchodnej predajni
- poskytovanie poradenstva ku konkrétnym tovarom
- predajná činnosť
- práca na pokladni
- komunikácia so zákazníkom
- starostlivosť o predajňu

Iné výhody:

Sme si vedomí, že dobrý zamestnanecký vzťah je založený na obojstrannej spokojnosti a istote. Pracovať v KiK textil a Non food, s.r.o. znamená pracovať v stabilnej a dlhoročnej spoločnosti, kde vám mzda nikdy nebude meškať.

Okrem mzdy, ktorá zodpovedá Vášmu pracovnému výkonu, Vám ponúkame:
- týždeň dovolenky navyše
- príplatok za soboty a nedele
- zamestnanecké zľavy
- možnosť kariérneho postupu
- príspevok na stravné lístky zo sociálneho fondu
- príspevok zo sociálneho fondu pri okrúhlom pracovnom a životnom jubileu
- silné zázemie v európsky orientovanej spoločnosti

Informácie pre uchádzača:

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Ponúkané výhody

Požadované vzdelanie

Základné vzdelanie
Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Vyššie odborné vzdelanie

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

KiK textil a Non-Food spol. s r. o.
Panenská 6
81103 Bratislava-Staré Mesto
Slovensko
Tel: +421