Operátor výroby - strihač

19.08.2019 Amosa Slovakia s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce:
Slovensko, Trenčiansky kraj, okres Prievidza, Nováky, Andreja Hlinku 1514/86, 97271

okres Prievidza; Nováky
Typ pracovnej ponuky: Chemický priemysel, Strojárstvo, technika a rozvoj, Textilný, kožiarský a odevný priemysel, Výroba; Operátor strojov a zariadení, Operátor strojov a zariadení v chemickom priemysle, Strihač
Ponúkaný plat (základná mzda): 605 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Práca na zverených strojoch.
Zodpovednosť za kvalitu vyrábaných dielov.
Kontrola vyrobených kusov počas priebehu celej výroby.
Čistenie strojov a zariadení.
Vyplňovanie výrobnej dokumentácie.
Príprava odpadov na odvoz.
Práca s VZV.
Viazanie bremien a práca so žeriavom.
Odpisovanie v systéme SAP.
Obsluha a výroba na zverenej strihačke.

Iné výhody:

- zálohy každý týždeň
- príplatky nad rámec Zákonníka práce
- výplatný termín vždy k 15. v mesiaci.
- obedy v hodnote 0,90 Euro a stravné lístky v hodnote 3,60 Euro
- možnosť kariérneho rastu
- firemné akcie
- bonusový systém
- 13. plat

Informácie pre uchádzača:

Práca na zmeny:
nepretržitý pracovný režim
Nočná práca:
áno

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Ponúkané výhody

- 13. plat

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Dĺžka praxe

aspoň 6 mesiacov

Certifikáty

Preukaz viazača bremien na vyhradených technických zariadeniach zdvíhacích (viazačský preukaz) podľa vyhlášky Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky č. 508/2009 Z.z., ktorou sa ustanovujú podrobnosti na zaistenie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci s technickými zariadeniami tlakovými, zdvíhacími, elektrickými a plynovými a ktorou sa ustanovujú technické zariadenia, ktoré sa považujú za vyhradené technické zariadenia v znení neskorších predpisov (§ 15 ods. 1)
Preukaz obsluhy motorových vozíkov (preukaz na vysokozdvižný vozík) podľa zákona č. 124/2006 Z.z. o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 16 ods. 1)

Zručnosti, schopnosti
Ďalšie požiadavky:

samostatnosť,zodpovednosť
prax s VZV
technická zručnosť
flexibilita