Manažér IB (informačnej bezbečnosti) SHMÚ

05.01.2019 Slovenský hydrometeorologický ústav
Miesto práce:
Slovensko, Bratislavský kraj, okres Bratislava, Bratislava-Nové Mesto, Jeséniova 17, 83315

okres Bratislava; Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Obchod, Telekomunikácie; Finančný manažér, Obchodný manažér
Ponúkaný plat (základná mzda): Zamestnávateľ neuviedol
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Zodpovednosť za súlad prevádzky a služieb IT/IKT s platnou legislatívou a štandardami pre informačnú/kybernetickú bezpečnosť; manažment procesov pre implementáciu, udržiavanie a rozvoj zodpovedajúceho systému riadenia informačnej bezpečnosti v SHMÚ a jeho použitie v IT/IKT infraštruktúre a informačných sytémoch; resp. aj participácia pri vytváraní a aplikovaní bezpečnostných pravidiel pre aktuálne alebo novo zavádzané IT/IKT služby a informačné systémy SHMÚ. Projektový manažment v rozsahu implementačných projektov zameraných na informačnú bezpečnosť v SHMÚ. Koordinácia a komunikácia so zriaďovateľom, dodávateľmi, zákazníkmi, ústrednými orgánmi štátnej správy a ostatnými ústrednými orgánmi štátnej správy v oblasti informačnej / kybernetickej bezpečnosti

Iné výhody:

- príspevok zamestnávateľa na dds
- pružný pracovný čas
- stravenky v hodnote 4€
- zvýšená základná výmera dovolenky o 5 dní
- pracovný čas 7,50 hod./ deň

Informácie pre uchádzača:

Pracovný čas:
od 7:00
do 15:00

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Ponúkané výhody

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa v odbore elektronika

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie problémov

Ďalšie požiadavky:

certifikáty (osvedčenie) manažéra alebo auditora systému manažérstva IB podľa súboru noriem ISO 27k
- požadovaná prax všeobecne v oblasti IT - 10 rokov; z toho min 3 roky výkonu priamej technickej praxe v oblasti informačných a komunikačných technológií (vývoj, správa, oprava, údržba IT/IKT/IS)
- základný prehľad z oblasti počítačového práva a v jeho prierezových oblastiach (zákon o ISV, zákon o kybernetickej bezpečnosti atd.)
Výhodou akékoľvek rôzne špecifické alebo dielčie certifikáty v oblasti IB.
- odmeňovanie v zmysle Zákona 553/2003 Z.Z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme, k základnej mzde môže byť priznaný osobný príplatok až do výšky 470€.

Osobnostné predpoklady
  • analytické myslenie

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Slovenský hydrometeorologický ústav
Jeséniova 17
83315 Bratislava-Nové Mesto
Slovensko
Tel: +421905641570