Technik bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci

06.01.2019 AllForJob s.r.o.
Miesto práce:
Slovensko, okres Bratislava, Bratislava-Vajnory, Odborárska 21, 83102

okres Bratislava; Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Civilná ochrana a bezpečnosť, Elektrotechnika a energetika, Poľnohospodárstvo a lesné hospodárstvo, Reality a stavebníctvo; Pracovník strážnej služby, Technik
Ponúkaný plat (základná mzda): 1800 EUR
Termín nástupu do práce: 1. 2. 2019
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- Kontrola označenia staveniska z pohľadu bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci,
- Aktívne jazdenie po stavbe v spolupráci s managerom BOZP, výpomoc managerovi BOZP ak je potreba
- Kontrola zamestnancov na stavenisku a dodržiavania BOZP
- Inštalácia a údržba bezpečnostných prvkov a označení na stavbe a ich pravidelná kontrola

Iné výhody:

- služobné auto, istá práca na min. 5 rokov.
- kurzy angličtiny hradené zamestnávateľom,
- odborné školenia,
- práca v medzinárodnom tíme stavebných špecialistov,
- možnosť kariérneho rastu

Informácie pre uchádzača:

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Ponúkané výhody

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 3 roky

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Počítače:
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Excel - elementárna

Ďalšie požiadavky:

Min 3 roky pracovné skúsenosti na stavbe alebo v závode na podobnej pozícii, alebo absolvent v odbore BOZP na VŠ + 2 roky prax.
Komunikatívna angličtina a znalosti v odbore BOZP sú vítané.

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

AllForJob s.r.o.
Štúrova 3
81101 Bratislava-Staré Mesto
Slovensko
Tel: +421902321131