Senior PHP Developer

02.11.2019 positive software s. r. o.
Miesto práce: Slovensko
Bratislavský kraj
okres Bratislava
Bratislava-Nové Mesto
Škultétyho 18
83103

Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Informatika - software, Informatika - správa systémov; IT analytik, Programátor
Ponúkaný plat (základná mzda): 2000 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Mesačný plat tvorený:
- základnou zložkou od 2000,- EUR (brutto) - dohodou podľa typu úväzku a kvality zručností (pri vyššej zdatnosti poskytujeme aj vyšší nástupný plat)
- variabilnou zložkou (bonusy, prémie, odmeny)

- Projektové bonusy – finančné bonusy, percentuálne odvodené z tržieb prideleného projektu
- Osobné prémie – finančné prémie, vyplácané na základe výkonu až do výšky 20 % základnej zložky platu
- Vianočné odmeny
- Kompletné hradenie odbornej literatúry na pracovné účely do spoločnosti
- Športový program Multisport
- Flexibilný pracovný čas
- Bezodný pohár kávy, ovocie, sladkosti a občerstvenie zdarma
- Zmluva na dobu neurčitú od začiatku spolupráce
- Zamestnanecký program zdravotnej starostlivosti VIP Union www.vipunion.sk
- Teambuildingy a spoločné akcie, kompletne hradené spoločnosťou
- Uvoľnené pracovné prostredie v mladom kolektíve v širšom centre Bratislavy
- Podpora kariérneho rastu
- Vytvorili sme miesto na uskladnenie bicyklov, pretože podporujeme dochádzanie do práce na bicykli

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
2000 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
11. 1. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
30. 10. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

IT a telekomunikácie

Informácie o sprostredkovaní:

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:Osobný pohovor

Náplň (druh) práce
Pridaj sa k tímu mladých ľudí, ktorý sa aktívne podieľa na digitalizácii a zvyšovaní miery integrácie vo finančnom sektore.

V ponuke máme pozíciu Senior PHP Developer, pre uchádzača so skúsenosťami a vôľou zdokonaľovať svoje zručnosti.

Opis pracovnej pozície:
- Vývoj, návrh a implementácia nových funkcionalít do softvérových riešení ICM2 a www.kalkulackaonline.sk
- Riešenia vo firemnou frameworku
- Prepájanie informačných systémov s agregátormi finančných produktov, poistnými kalkulačkami a inými informačnými systémami
- Servis a údržba informačných systémov vytvorených a dodaných spoločnosťou Positive
- Práca s databázami

Pracovné miesto vhodné aj prezdravotne postihnutého

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 9:00
do 15:30

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Pracovné miesto vhodné aj pre

zdravotne postihnutého

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa v odbore informatika

Dĺžka praxe

aspoň 3 roky

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • technická gramotnosť

Počítače:
  • PHP - pokročilá
  • MySQL - pokročilá
  • AJAX - pokročilá
  • HTML - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

Berieme tímového hráča.
Pozícia je vhodná pre uchádzača/uchádzačku, ktorý/á je otvorený/á novým veciam a skúsenostiam a nebojí sa prichádzať s novými nápadmi.

Osobnostné predpoklady
  • analytické myslenie

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

positive software s. r. o.
83103 Bratislava-Nové Mesto
Slovensko
Tel: +421903012102