Technik logistiky-zastupovanie počas materskej dovolenky

06.01.2019 Hella Slovakia Front-Lighting s.r.o.
Miesto práce:
Slovensko, Trenčiansky kraj, okres Nové Mesto nad Váhom, Kočovce, Kočovce 228, 91631

okres Nové Mesto nad Váhom
Typ pracovnej ponuky: Špedícia, doprava a logistika, Elektrotechnika a energetika, Vzdelávanie a školstvo; Logistik, Technik
Ponúkaný plat (základná mzda): 1255 EUR
Termín nástupu do práce: 1. 3. 2019
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Oblasť zodpovednosti:
-riešenie logistických reklamácii – dodávateľské a zákaznícke
-príprava a kontrola 8D reportov
-analyzovanie a preverovanie zákazníckych požiadaviek s ohľadom na logistické procesy
-vykonávanie interných auditov, participácia na zákazníckych auditoch
-komunikácia so zákazníkom a dodávateľom ohľadne logistických reklamácií, logistických štandardov

Iné výhody:

príjemné pracovné prostredie moderne riadenej spoločnosti s medzinárodným zázemím
- účasť v medzinárodných tímoch
- ďalšie odborné a jazykové vzdelávánie a možnosť profesijného rastu
- zaujímavé platové ohodnotenie
- bonusový systém (13. a 14. plat, projektové odmeny, príspevok na dopravu...)
- program zamestanneckých benefitov

Informácie pre uchádzača:

Pracovný čas:
od 7:00
do 15:00

Práca na zmeny:
pružný pracovný čas

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Ponúkané výhody

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • tímová práca

Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Počítače:
  • Microsoft Excel - pokročilá

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Hella Slovakia Front-Lighting s.r.o.
Kočovce 228
91631 Kočovce
Slovensko
Tel: +421327705157