Hlavný kuchár/kuchárka v školskej jedálni Materskej školy

05.01.2019 Mestská časť Bratislava - Dúbravka
Miesto práce:
Slovensko, Bratislavský kraj, okres Bratislava, Bratislava-Dúbravka, Bratislava-Dúbravka , 84102

okres Bratislava; Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Cestovný ruch, gastro, hoteliérstvo, Vzdelávanie a školstvo; Kuchár
Ponúkaný plat (základná mzda): 650 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Práce vykonávané hlavným kuchárom a pomocným kuchárom v školskej jedálni v materskej škole pre cca 80 detí a 10 zamestnancov.

Informácie pre uchádzača:

Pracovný čas:
od 7:00
do 15:00

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie v odbore pomocník v kuchyni
Stredné odborné vzdelanie v odbore kuchár

Zručnosti, schopnosti
Ďalšie požiadavky:

- vyučená v odbore kuchárka, prípadne zaučená
- hygienické minimum /odborná spôsobilosť/
- prax v školskom stravovaní je výhodou
- zdravotná spôsobilosť /zdravotný preukaz/

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Mestská časť Bratislava - Dúbravka
Žatevná 2
84402 Bratislava-Dúbravka
Slovensko
Tel: +421269202522