Hľadáme team leadera blízko Trnavy. Základný plat 1100€

25.03.2019 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: okres Trnava
Typ pracovnej ponuky: Vrcholový manažment; Vedúci obchodnej skupiny
Ponúkaný plat (základná mzda): 1100 EUR
1100€ + prémie 66€ + príplatky za nočnú prácu
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- vedenie zamestnancov na pridelenej zmene
- koordinácia a pridelenie pracovných úloh
- plnenie výrobného plánu v požadovanej kvalite, množstve a včas
- dodržiavanie interných štandardov kvality výrobkov
- evidencia a kontrola dochádzky zamestnancov
- dodržiavanie pracovných, technologických a bezpečnostných predpisov
- školenie nových zamestnancov

Iné výhody:

- po určitej dobe prechod do kmeňového stavu
- stabilná práca
- stravné lístky v hodnote 3,6€

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie

- prax z výroby NUTNÁ!
- TECHNICKÉ MYSLENIE
- práca s PC
- ochota pracovať na 3 zmeny
- práca vhodná pre mužov