Projektový/á manažér/ka oddelenia technického nákupu

17.01.2019 LIDL Slovenská republika v. o. s. - Kariérne možnosti na centrále

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Ružinovská 1 E, 821 02 Bratislava
Bratislavský kraj; okres Bratislava
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
• zabezpečovanie vybavenia, služieb a technického materiálu predajní a logistických centier (regálové a dopravníkové systémy, manipulačná technika a iné),
• plánovanie, realizácia a vyhodnotenie pridelených projektov v odbornej oblasti,
• spracovanie, správa dát a príprava prezentácií,
• optimalizácia a kontrola naplánovaných nákladov,
• operatívne zabezpečovanie jednotlivých požiadaviek v zverenej oblasti,
• realizácia výberových konaní.
Ponúkaný plat (základná mzda):
1900 EUR
Upresnenie platových podmienok:
Nástupná mzda: 1.900 €
Iné výhody:
• stabilné zamestnanie v úspešnej a dynamickej spoločnosti,
• atraktívne finančné ohodnotenie,
• rovnaká mzda pre mužov a ženy,
• služobné vozidlo aj na súkromné účely,
• pracovný pomer na dobu neurčitú,
• mobilný telefón aj na súkromné účely,
• 1-krát do týždňa možnosť práce z domu,
• príjemnú atmosféru v motivovanom tíme,
• prepracovaný systém zaškolenia metódou "Learning-by-doing",
• prepracovaný systém školení na ďalšie vzdelávanie,
• možnosť kariérneho rastu v rámci spoločnosti a iných krajín,
• každá odpracovaná minúta zaplatená,
• doplnkové dôchodkové sporenie,
• sabbatical – dlhodobé neplatené voľno,
• karta Ticket Restaurant 3,80 € / deň,
• karta Multisport,
• darčekové poukážky v hodnote 160 €,
• nadštandardná zdravotná prehliadka,
• deň plateného voľna pri príležitosti vlastnej svadby,
• narodeninový darček,
• darček pre budúcich rodičov,
• darček pre prvákov,
• vitamínový balíček, deň zdravia,
• letný tábor pre deti,
• firemné jubileum.

Nevyhnutnou súčasťou tvojej žiadosti o zamestnanie je pripojenie životopisu.
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Nemecký jazyk (stredne pokročilý - B2)
Iné znalosti:
AutoCAD, Microsoft Excel, Microsoft PowerPoint, Microsoft Word
• ukončené min. stredoškolské vzdelanie s maturitou technického zamerania,
• min. 2 – ročné pracovné skúsenosti na obdobnej pozícii,
• znalosť nemeckého alebo anglického jazyka aktívne slovom aj písmom,
• počítačové znalosti - MS Word, Excel, PowerPoint na pokročilej úrovni,
• znalosť programu AutoCAD na užívateľskej úrovni,
• samostatnosť,
• orientácia na detail,
• výborné komunikačné schopnosti,
• vodičský preukaz sk. B.
Vodičský preukaz:
Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Spoločnosť LIDL vstúpila na slovenský trh v septembri 2004, keď otvorila prvých 14 predajní. Vďaka dynamickej expanzii sa ich počet do konca roka zvýšil
na 39. Dnes tvorí jej obchodnú sieť po celom Slovensku 133 predajní, ktoré zásobujú 3 logistické centrá v Nemšovej, Prešove a Seredi
Adresa:
LIDL Slovenská republika v. o. s.
Ružinovská 1E
Bratislava
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Kariérne možnosti na centrále

Reaguj na ponuku