Hľadáme šikovného Inžiniera kvality (Ref. č.: PR/021011)

13.10.2019 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: okres Prievidza
Typ pracovnej ponuky: Manažment kvality; Inžinier kvality, Plánovač kvality, Špecialista ISO
Ponúkaný plat (základná mzda): Od 1200, viac podľa skúseností
Termín nástupu do práce: ASAP, dohodou
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

* Zodpovednosť za oblasť kvality pri zavádzaní nových produktov do výroby.
* Kvalita v oblasti nakupovaných dielov, finálneho produktu i výrobného procesu.
* Spolupráca s R&D oddelením a projektovým tímom.
* Komunikácia s dodávateľmi a zákazníkmi v oblasti kvality výrobkov.
* Implementácia preventívnych, operatívnych a analytických nástrojov kvality.
* Tvorba analýz, spracovanie reklamácií, tvorba príslušnej dokumentácie.
* Zabezpečovanie dokumentov a riešenie zákazníckych reklamácií kvality.
* Zodpovednosť za neustále zlepšovanie procesov.
* Spoluúčasť pri auditoch (zákazníckych, interných).

Iné výhody:

* Variabilná zložka mzdy.
* Školenia v Nemecku.
* Možnosti kariérneho rastu.
* Flexibilný pracovný čas.
* Sociálny program a benefity.
* Relokačný bonus.
* Letný a zimný bonus.

* Svoje životopisy posielajte v anglickom i slovenskom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Nemecký jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie

* SŠ/VŠ vzdelanie - technického smeru.
* Prax na pozícií inžiniera kvality min. 1-2 roky (so skúsenosťami so vstupnou, procesnou aj výstupnou kontrolou kvality) vo výrobnej strojárskej spoločnosti, ideálne automotive.
* Aktívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka.
* Znalosť ISO 9001, TS 16949, VDA, PPAP.
* Znalosť FMEA, 8D, 5W, Ishikawa, Pareto analýza.
* Osobnostné predpoklady: argumentačné a komunikačné schopnosti, proaktívny prístup k práci.