Sales Manager - chemický priemysel - Slovensko/Česko

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Náš klient je medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa distribúciou špeciálnych chemikálií a minerálnych látok, ako aj kvalitných surovín a prísad pre rôzne priemyselné odvetvia.
Z dôvodu úspešného vývoja spoločnosti hľadáme pre zastúpenie na Slovensku a v Českej republike dynamickú a vysoko motivovanú osobu na pozíciu:
Sales Manager - chemický priemysel
Slovensko/Česko
Pracovná náplň:
Technický predaj a poradenstvo pre zákazníkov z odvetvia gumárenského, plastického, ekologického, farmaceutického a kozmetického priemyslu
Rozvoj obchodu na Slovensku a v Českej republike prostredníctvom akvizície nových klientov a identifikácie nových obchodných príležitostí
Kľúčová úloha pri identifikovaní a rozvíjaní trhových príležitostí v rámci medzinárodného tímu

Benefity a ďalšie výhody:

- Možnosť kariérneho rastu v medzinárodnej spoločnosti
- Zodpovedná a zaujímavá práca
- Firemné auto aj na súkromné použitie, pôsobenie z home-office so zodpovedajúcim vybavením

Informácie pre uchádzača:

Pokiaľ Vás táto pracovná ponuka oslovila, potešíme na zaslanie Vášho životopisu s uvedením referenčnej značky "72.550" emailom na adresu "bewerbung.blanck @ isg.sk" alebo cez portál ISG-Karriereportal na www.isg.com.

Všeobecne požadované znalosti:

- Ukončené vysokoškolské vzdelanie chemického zamerania
- 5-10 ročná skúsenosť v oblasti predaja chemických surovín
- Predajné skúsenosti a poznatky obchodnej sieti v rámci gumárenského, plastického, ekologického, farmaceutického a kozmetického odvetvia sú
výhodou
- Výborné znalosti nemeckého alebo anglického jazyka
- Strategické myslenie
- Vynikajúce komunikačné a prezentačné schopnosti
- Motivovaná a flexibilná osobnosť
- Ochota cestovať

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    vysokoškolské II. stupňa
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (pokročilý - C1)
    Nemecký jazyk (pokročilý - C1)
  • Vodičský preukaz:
    B