Dokladanie tovarov do regálov v obchodnom reťazci

16.01.2019 P. J. Servis, s.r.o.
Miesto práce: Nitriansky kraj; okres Nové Zámky; Šurany
Typ pracovnej ponuky: Brigádnik, Pomocný pracovník
Ponúkaný plat (základná mzda): 3,6 EUR/hod.
Vyplácame formou bankového prevodu v pravidelných týždňových intervaloch.
Termín nástupu do práce: od 16.1.2019 do 25.1.2019
Druh pracovného pomeru: brigáda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Ahoj! Láka ťa brigáda v medzinárodnom obchodnom reťazci? Prijmi túto výzvu. Náš klient hľadá šikovných brigádnikov, ktorí budú dokladať rôzny tovar, napr. potraviny, drogériu, nápoje. Pracuje sa na dennej zmene.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť P. J. Servis orientuje svoju činnosť na vyhľadanie a zabezpečenie brigádnikov do rôznych oblastí hospodárstva ako napríklad retail, obchod, marketing, výroba, logistika, kontrola kvality, HoReCa, administratíva, facility manažment a iné s pôsobnosťou pre celé územie Slovenskej republiky. Heslami spoločnosti sú profesionalita, serióznosť, individuálny prístup a flexibilita. Našou myšlienkou je robiť veci lepšie a zároveň inak, aby naši klienti cítili pridanú hodnotu, ktorú im poskytujeme.

Oblasť pôsobenia:

Sprostredkovanie práce a študijných pobytov

Adresa:

P. J. Servis, s.r.o.
Staré Grunty 36
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Viktor Kudláček
Staré Grunty 36, Bratislava, 841 04, Slovenská republika
Tel: 0948 549 954