Vodič - transport novo vyrobených vozidiel VW! Práca ihneď s nástupným platom od 1100-€

24.08.2019 T E M P O, spol. s r. o.

Miesto práce: Banskobystrický kraj, Bratislavský kraj, Košický kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Žilinský kraj; okres Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Dispečer, Robotník, Skladník, Špeditér, prepravca, Vodič kamiónovej prepravy, Vodič MHD, Vodič nákladného vozidla, Vodič osobného vozidla
Ponúkaný plat (základná mzda): 914 EUR
od 1100,- € / mesačná mzda obsahuje základnú zložku 914,- € + osobné a skupinové hodnotenie, príplatky za zmennosť.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Prevážanie novovyrobených vozidiel v rámci areálu výrobného závodu.
Skúsenosti s automatickou prevodovkou, vedenie motorových vozidiel sk. B,
prax min. 3 roky. Skúška zručnosti s automatickou prevodovkou.
Zodpovednosť a spoľahlivosť, schopnosť predvídať dopravné situácie
Nástup: ihneď
Práca je vhodnejšia pre mužov.

Iné výhody:

- osobné ohodnotenie do 17,6 % zo základnej mzdy
- ubytovanie zabezpečené, na ktoré prispejeme
- poskytovanie záloh
- stravné lístky
- starostlivosť koordinátora NON-STOP
- zaujímavý sociálny program
- pravidelné a na čas vyplácanie mzdy k 15. dňu
- garancia riadneho a včasného preplatenia NADČASOV, SVIATKOV...
- poskytneme pôžičky

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Ak máš nasledujúce kvality, tak Ťa chceme stretnúť osobne!
- VP skup. "B"
- Skúška zručnosti s automatickou prevodovkou
- Dobrý zdravotný stav
- Chuť pracovať a vzdelávať sa.