Pracujte ako pomocný pracovník v pečivárniach SEREĎ, strava a preprava ZABEZPEČENÁ

25.08.2019 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Sereď
okres Komárno
Typ pracovnej ponuky: Pomocné práce a brigády, Výroba; Operátor strojov a zariadení v strojárstve, Pomocný pracovník, Robotník, Vedúci technického oddelenia
Ponúkaný plat (základná mzda): 3,6 EUR/hod.
od 3,60 €/hod. + bonusy + príplatky
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pomocné práce pri linkách, balenie trvanlivého sladkého pečiva, cukríkov, keksíkov.
Vhodné pre ženy i mužov, je potrebná znalosť SLOVENSKÉHO JAZYKA
Pracovné zmeny sa týždenne striedajú. 6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00

PREPRAVA zabezpečená po trase:
č. 1: Komárno-Hurbanovo-Bajč-Nové Zámky- Palárikovo - Tvrdošovce-Jatov - Trnovec nad Váhom- Šaľa-Šoporňa-Sereď.
č.2 : Komárno-Chotín-Svätý Peter-Dulovce-Pribeta-Bajč-Nové Zámky-Tvrdošovce-Jatov-Trnovec nad Váhom-Šaľa-Šoporňa-Sereď.

MZDA:
od 3,60 € + nočné príplatky podľa Zákonníka práce
Prémie: výkonnostná 66 € ( v priemere)
Dochádzkový bonus: 50 €

STRAVA:
zabezpečená v závodnej jedálni

Práca je na pracovnú zmluvu s kompletne platenými odvodmi.
K práci potrebujete mať Zdravotný preukaz pracovníka v potravinárstve. (ak ho ešte nemáte, poradíme, ako si ho viete vybaviť).

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno