Pomocný vychovávateľ

17.02.2019 Centrum pre deti a rodiny Semeteš

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce:
Slovensko, Trenčiansky kraj, okres Trenčín, Trenčín, Horné Orechové 380, 91101

okres Trenčín; Trenčín
Typ pracovnej ponuky: Vzdelávanie a školstvo; Vychovávateľka
Ponúkaný plat (základná mzda): Zamestnávateľ neuviedol
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
V zmysle zákona č. 552/2003 Z.z. o výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov, zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a nariadenia vlády č. 359/2017 Z.z., ktorým sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
20. 7. 2018

Dátum poslednej aktualizácie:
28. 1. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:
pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:
Výchova, vzdelávanie a šport

Informácie o sprostredkovaní:
Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:Prvotný kontakt so zamestnávateľom formou emailu na dole uvedené adresy so zaslaním životopisu a kópie dokladu o vzdelaní, následne budete zamestnávateľom formou emailu pozvaní na osobný pohovor na dohodnutý termín.

Náplň (druh) práce
Katalóg pracovných činností s prevahou duševnej práce pri výkone práce vo verejnom záujme zákona č. 341/2004 Z. z. Organizačné a ekonomické zabezpečovanie prevádzky špeciálnej samostatnej výchovnej skupiny spojené s vedením hospodárskej, stravovacej a sociálnej agendy so spoluúčasťou na resocializačnom procese. Spolupráca pri výchove a vzdelávaní klientov v čase mimo vyučovania, sledovanie zdravotného stavu a výchovy, dohľad v noci v zariadení sociálnoprávnej ochrany detí a sociálnej kurately, zameranie sa na efektívne využitie voľného času.

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
nepretržitý pracovný režim
Nočná práca:
áno

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • tímová práca
  • osobnostný rozvoj

Počítače:
  • Internet - pokročilá
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Excel - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

zdravotná a psychická spôsobilosť

Osobnostné predpoklady
  • empatia
  • asertivita
  • praktické myslenie
  • trpezlivosť
  • spoľahlivosť