Obkladač, práca v Holandsku

22.08.2019 A.T.A. SLOWAKIJE, s. r. o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Holandsko
Typ pracovnej ponuky: Murár, obkladač
Ponúkaný plat (základná mzda): 20 EUR/hod.
navýšenie hodinovej mzdy bude komunikované dohodou na pracovnom pohovore, na základe skúseností a odbornosti uchádzača.
Termín nástupu do práce: od 15.10.2019
Druh pracovného pomeru: živnosť
Termín ukončenia výberového konania: 15.11.2019
Počet voľných miest: 5

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- Hľadáme obkladačov na prácu v Holandsku, ktorí majú niekoľkoročné skúseností s obkladaním dlažieb a podláh a s tým spojené vedľajšie aktivity v rámci obkladania.
- Privítame skúsenosť obkladania v Holandsku.
- Pracuje sa 8 hodín denne, po dohode možnosť odpracovať viac hodín
- Práca si vyžaduje živnostenský list
- Cena práce je stanovená hodinovo (bližšie informácie po telefóne)
- Ubytovanie je zabezpečené, hradí sa samostatne, približne 250 € mesačne, závisí od typu ubytovania
- Pracuje sa blízko nemeckých hraníc v lokalite okolie medzi Zwolle a Meppel
- Pridelenie služobného vozidla
- Termín nástupu ihneď
- Požadovaná úroveň jazyka je základná úroveň anglického, alebo nemeckého, alebo holandského

V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať každý deň do 21:00

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (úplný začiatočník - A1)
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B