Asistentka recepcie

16.01.2019 I.K. Hofmann s.r.o.
Miesto práce: Banská Bystrica
Typ pracovnej ponuky: Asistent, Recepčná
Ponúkaný plat (základná mzda): 600 EUR
možnosť zvýšenia po skúšobnej dobe na 800€ brutto
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pre automotive spoločnosť v Banskej Bystrici hľadáme asistentku recepcie, ktorej pracovná náplň bude:

administratívna podpora riaditeľa spoločnosti
príprava podkladov na mzdy (dochádzka a podobne - nie mzdy)
príprava vstupných a výstupných dokumentov k zamestnancom
neskôr HR činnosti (pohovory a prijímanie operátorov do výroby)
nákup materiálov

Iné výhody:

stabilná práca
získate prax v ľudských zdrojoch
príjemné pracovné prostredie v menšom kolektíve

Informácie pre uchádzača:

nástup možný ihneď

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Áno

- iniciatívnosť pri práci
- výborné komunikačné schopnosti
- proaktivita
- príjemné vystupovanie a asertivita

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Sme medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v Amerike a v 7 krajinách Európy. Patríme k firemnej skupine I.K. Hofmann GmbH so sídlom v Nemecku s vyše 30-ročnými skúsenosťami v oblasti sprostredkovania práce a agentúrneho zamestnávania. Naši klienti majú kľúčové postavenie v oblasti automotive, priemyslu a výroby.

Adresa:

I.K. Hofmann s.r.o.
Kuzmányho 5
Banská Bystrica
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Novogurská
Kuzmányho 5, Banská Bystrica, 97401, Slovenská republika
Tel: 0911 210 544