Technológ v strojárstve

17.02.2019 I.K. Hofmann s.r.o.
Miesto práce: okres Banská Bystrica
Typ pracovnej ponuky: Procesný inžinier, Technický procesný inžinier, Technológ
Ponúkaný plat (základná mzda): 1500 EUR
brutto
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hľadáme šikovného technológa v strojárstve!

Máte skúsenosti s CNC zoraďovaním? Tvorili ste už programy pre obrábacie stroje? Hovorí Vám niečo riadiaci systém Fanuc alebo Siemens? Máte radi prácu v kolektíve a chcete byť súčasťou tímu špecialistov?
Pošlite nám CV alebo nás kontaktujte telefonicky.

Náplň práce spočíva v tvorbe pracovných postupov a zoraďovaní CNC strojov.
Požadujeme aspoň 2-ročnú prax na podobne pozícii.

Iné výhody:

Veľmi príjemné pracovné prostredie s menším kolektívom.
Práca v modernom a čistom prostredí.
Platené jazykové vzdelávanie.
Podpora športových a rekreačných aktivít.
Možnosť kariérneho rastu.
Možnosť zvýšenia platu.
Vernostné a výkonnostné bonusy.
Flexibilná pracovná doba.
Vedenie a zaškolenie pod skúseným tímom odborníkov.

Informácie pre uchádzača:

nástup je možný ihneď

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)
Vhodné pre absolventov: Nie

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Sme medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v Amerike a v 7 krajinách Európy. Patríme k firemnej skupine I.K. Hofmann GmbH so sídlom v Nemecku s vyše 30-ročnými skúsenosťami v oblasti sprostredkovania práce a agentúrneho zamestnávania. Naši klienti majú kľúčové postavenie v oblasti automotive, priemyslu a výroby.

Adresa:

I.K. Hofmann s.r.o.
Kuzmányho 5
Banská Bystrica
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Novogurská
Kuzmányho 5, Banská Bystrica, 97401, Slovenská republika
Tel: 0911 210 544