JUNIOR ANALYTIK S FRANCÚZŠTINOU (Ref. č.: 1-26-31651/PF)

16.01.2019 Grafton Slovakia s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska
Miesto práce: Bratislava
okres Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Administratíva, Ekonomika, financie, účtovníctvo
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 EUR
1000 - 1200 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Ak si čerstvý absolvent strednej alebo vysokej školy a hľadáš prácu, ktorá ťa veľa naučí, zároveň chceš mať možnosť napísať si do životopisu meno firmy, ktoré ti do budúcna pomôže nájsť „dream job“, pošli nám svoje CV a radi ti povieme viac.

S čím sa stretneš:

- Perfektnými tréningami na procesy medzinárodnej firmy a na iné medzinárodne uznávané systémy, ako SAP
- Naučíš sa komunikovať na biznisovej úrovni v cudzích jazykoch
- Nazrieš do financií, fakturácie a komplexného procesu od spracovania objednávky až po platbu
- Kolektívom, ktorý ťa od začiatku bude školiť, poskytnú ti „know-how“ a tie najtrefnejšie tipy a triky, ktoré ti pomôžu zaučiť sa naozaj kvalitne
- Šéfom, ktorého dvere sú vždy otvorené
- Časom, ak budeš dobrý, máš možnosť posunu viacerými smermi – na tím lídra, manažéra, špecialistu v danej oblasti

Iné výhody:

- 13. garantovaný plat
- Jazykové kurzy
- Sick-days
- Zľavy v partnerských inštitúciách
- Extra príspevok na stravné lístky
- Bonus pri presťahovaní
- Home OfficeHome Office

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Francúzsky jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Áno

Čo od teba tím očakáva:
- Na začiatku najmä flexibilitu – nájsť si čas prispôsobiť sa pracovnej vyťaženosti školiteľov
- Proaktivitu – ak vidíš problém, tak nečakáš na pokyny, ale sám prídeš s nápadom, ako ho vyriešiť
- Angličtina (B1) a francúzština (B2) na pokročilej úrovni

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť Grafton Slovakia s.r.o., svetovo uznávaný poskytovateľ personálnych služieb a sprostredkovaní práce, je personálno-poradenská agentúra so širokou pôsobnosťou. V oblasti sprostredkovania práce ponúkame stále zamestnanie, dočasné úväzky, brigády, ale tiež prácu v zahraničí. Zameriava sa predovšetkým na ponuky práce v nasledujúcich oboroch: obchod, marketing, administratíva, financie, bankovníctvo, IT, engineering, výroba, farmácia, cestovný ruch a ďalšie. Okrem ponuky práce poskytuje aj personálne poradenstvo, napr. ako napísať životopis, sprievodný list či ako sa pripraviť na pohovor.

Medzi široké portfólio Grafton služieb tiež patrí personálna inzercia na mieru, testovanie kandidátov, Assesment Centres, personálne a mzdové vedenie, konzultácie v oblasti ľudských zdrojov a Outplacement.

Graftonu záleží na kvalite, a preto sa snaží na trhu sprostredkovania práce a personálneho poradenstva ponúknuť maximálne profesionálny servis. Práve preto implementoval európsky uznávaný systém riadenia kvality ISO 9001. Certifikát ISO 9001 prispieva k snahe spoločnosti Grafton vyhovieť požiadavkám jej zákazníkov v najlepšej možnej kvalite. Ku každému zákazníkovi pristupuje individuálne s prioritou nájsť spoločné riešenie.

Kontaktné údaje:

Nám SNP 1, Bratislava, 81101