Asistent - úsek služieb

16.01.2019 Slovenská pošta, a.s.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislava
Bratislavský kraj
Typ pracovnej ponuky: Administratíva; Asistent
Ponúkaný plat (základná mzda): ponúkaná základná mzda 800 EUR mesačne, možnosť získania pobádacej zložky mzdy až do výšky 7 % mesačne
Termín nástupu do práce: 4.2.2019 alebo dohodou
Druh pracovného pomeru: hlavný
Termín ukončenia výberového konania: 17.1.2019

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Asistent je zamestnanec s vyššou kvalifikáciou, ktorý samostatne zabezpečuje administratívnu agendu a koordináciu programu členov orgánov spoločnosti a riaditeľov spoločnosti. Vykonávanie odborných prác pre členov orgánov a riaditeľov spoločnosti a to najmä koordinácia programu, spracovanie zápisov podľa záznamu z diktafónu vrátane zabezpečenia záznamov z dôležitých a dôverných rokovaní, zabezpečenie informačného a konzultačného servisu pre členov orgánov a riaditeľov spoločnosti vrátane odborných stanovísk, odborné zabezpečenie rokovaní, vedenie agendy externých subjektov, ktorých činnosť sa dotýka pôsobnosti príslušného člena orgánov spoločnosti, resp. riaditeľa spoločnosti a pod.

Váš životopis spolu s motivačným listom starostlivo posúdime. Vzhľadom na veľký záujem zo strany
uchádzačov bohužiaľ nie je možné kontaktovať každého kandidáta osobne. Kontaktovať budeme
len uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá a budú pozvaní na výberové konanie.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)

Osobnostné predpoklady:
komunikačné zručnosti, organizačné zručnosti, analytické myslenie, spoľahlivosť, samostatnosť

Požadovaná odborná prax:
1 rok

Úroveň ovládania výpočtovej techniky:
využívanie výpočtovej techniky pre bežné kancelárske práce

Úroveň znalosti cudzieho jazyka:
znalosť cudzieho jazyka – základná, pasívna

Administratívne zručnosti:
písomný prejav, slovný prejav, schopnosť vyjadrovania

Špeciálne zručnosti:
nevyžaduje sa