Manažér obchodnej skupiny, Finančný konzultant pre Agentúrnu kanceláriu Skalica/Senica

19.01.2019 Monika Vávrová
Miesto práce: Trnavský kraj; okres Senica, okres Skalica
Typ pracovnej ponuky: Account manager, Back office špecialista, Finančný analytik, Finančný poradca, Hypotekárny poradca, Investičný poradca, Klientský poradca, Office manažér, Projektový manažér, Úverový pracovník
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: polovičný úväzok, vedľajší, živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Do novootvorenej Agentúrnej kancelárie Allianz Slovenská poisťovňa v Skalici hľadáme výpomoc.

Pozícia- Finančný konzultant- je vhodná pre komunikatívnych,zodpovedných ľudí, ktorí vedia plynule komunikovať s klientmi a vybavovať ich požiadavky.
Manažér obchodnej skupiny- vedenie,riadenie ľudí,nábor ľudí, motivácia,...

Prax v danom obore nieje nutná,nováčika zaškolíme v našom školiacom stredisku ALLIANZ Academy,ktoré je bezplatné.

Minimálne požiadavky sú:
Ukončené stredoškolské vzdelanie
Bezúhonnosť
Čistý výpis z registra trestov
Vlastný bankový účet
Plynule ovládaný slovenský jazyk

v prípade záujmu o pracovnú pozíciu nám zašlite životopis na emailovú adresu: monika.vavrova01 @ gmail.com

Vhodných uchádzačov pozveme na osobné stretnutie,kde poskytujeme podrobné informácie o danej pozícii.

OBSADZUJEME 1 PRACOVNÉ MIESTO

Iné výhody:

Nadpriemerné platobné ohodnotenie
Firemné benefity
Kariérny rast
Zaškolenie vo firemnej réžií
Dovolenky za dosiahnuté výsledky

Informácie pre uchádzača:

-Nástup možný ihned´
-dohodou

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Pozícia- Odborný asistent- je vhodná pre komunikatívnych,zodpovedných ľudí, ktorí vedia plynule komunikovať s klientmi a vybavovať ich požiadavky.

Bezúhonnosť

v prípade záujmu o pracovnú pozíciu nám zašlite životopis na emailovú adresu: email

Oblasť pôsobenia:

Iné obchodné činnosti

Adresa:

Monika Vávrová
Chropov 105
Chropov
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Monika Vavrova