Zamestnáme barmanov/barmanky, vysoké platy, práca v centre Bratislavy, nežiadame skúsenosti

22.10.2019 ODEVY PLUS M, s.r.o.
Miesto práce: Bratislava - Staré Mesto
Bratislavský kraj, Nitriansky kraj, Trnavský kraj; okres Bratislava, okres Dunajská Streda, okres Malacky, okres Pezinok, okres Senec, okres Trnava; Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Cestovný ruch, gastro, hoteliérstvo; Barman
Ponúkaný plat (základná mzda): 1200 EUR
výplata každý týždeň
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: brigáda, hlavný, vedľajší
Počet voľných miest: 3

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Barmanka
Do nášho zabehnutého klubu v centre Bratislavy hľadáme šikovné barmanky, ktoré sa okrem práce vedia aj usmievať.
Termín začiatku práce: ihneď po podpise zmluvy. Možnosť pracovať minimálne 3 až 7 dní za týždeň.
Požadujeme:
Komunikatívne a usmievavé barmanky. Záujem o dobre odvedenú prácu, nadšenie a elán. Minimálny vek 18 rokov.
Aj bez skúseností
Anglický jazyk nie je podmienkou, ale uvítame, ak ho máte na konverzačnej úrovni.
Ponúkame:
- platené školenie priamo v teréne - mega atraktívne platy, lebo nie ste platený len hodinovo ale aj od výkonu :)
- možnosť získania skúseností a rozvoj
- práca v príjemnom kolektíve, ktorý robí aj pre zábavu
- mzdy vyplácané týždenne, cca 1200€ mesačne
Možnosť tak krátkodobej (minimum 2 týždne), ako aj dlhodobej spolupráce.
Po dobe 2 mesiacov pracovania u nás Vám darujeme bonus vo výške 100€ za dobrú spoluprácu.
V prípade Vášho záujmu ma prosím kontaktuje na emailovej adrese: recruitment @ pbco.eu alebo na telefónnom čísle: 09512018612

Iné výhody:

- možnosť ubytovania na firemnom byte, v prípade, že ste mimo Bratislavy, platíte len symbolický príspevok

ideálne je zavolať a dohodnúť si interview, pohovor priamo v kancelárii v Bratislave

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (úplný začiatočník - A1)
Vhodné pre absolventov: Áno

ochota učiť sa priamo za pochodu

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Overená spoločnosť sprostredkujúca prácu

Oblasť pôsobenia:

Ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov

Adresa:

ODEVY PLUS M, s.r.o.
Klčovany 246
Boleráz
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Samuel Kvietok
Klčovany 246, Boleráz, 919 08, Slovenská republika
Tel: 0951201861