Dokladanie tovaru do regálov v obchodnom reťazci

16.01.2019 P. J. Servis, s.r.o.
Miesto práce: Trenčiansky kraj; okres Ilava; Ilava
Typ pracovnej ponuky: Pomocné práce a brigády
Ponúkaný plat (základná mzda): 3,6 EUR/hod.
Vyplácanie formou bankového prevodu v týždňových intervaloch.
Termín nástupu do práce: od 11.1.2019 do 21.1.2019
Druh pracovného pomeru: brigáda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Ahoj! Láka ťa brigáda v medzinárodnom obchodnom reťazci? Prijmi túto výzvu. Náš klient hľadá šikovných brigádnikov, ktorí budú dokladať rôzny tovar, napr. potraviny, drogériu, nápoje. Pracuje sa na dennej zmene.

Prac. čas: 08:00-16:00

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: študent – stredná škola
Vhodné pre absolventov: Áno

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť P. J. Servis orientuje svoju činnosť na vyhľadanie a zabezpečenie brigádnikov do rôznych oblastí hospodárstva ako napríklad retail, obchod, marketing, výroba, logistika, kontrola kvality, HoReCa, administratíva, facility manažment a iné s pôsobnosťou pre celé územie Slovenskej republiky. Heslami spoločnosti sú profesionalita, serióznosť, individuálny prístup a flexibilita. Našou myšlienkou je robiť veci lepšie a zároveň inak, aby naši klienti cítili pridanú hodnotu, ktorú im poskytujeme.

Oblasť pôsobenia:

Sprostredkovanie práce a študijných pobytov

Adresa:

P. J. Servis, s.r.o.
Staré Grunty 36
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Monika Macaláková
Staré Grunty 36, Bratislava, 841 04, Slovenská republika
Tel: +421948549954