Operátor s oprávnením na VZV a na stavebný stroj

10.01.2019 ENVI-GEOS Nitra, s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Korytovská 20, 95141 Lužianky
Nitra
Typ pracovnej ponuky: Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 870 EUR
platové podmienky budú upresnené na pracovnom pohovore
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Vašou úlohou bude obsluha VZV a stavebného stroja. Budete nakladať a vykladať balíky. Obsluhovať kolesový nakladač. Spolupracovať s ostatnými kolegami a nadriadeným, zabezpečovať plynulý chod výroby.
Evidovať denné výkony na pracovisku.
dodržiavať pokyny a usmernenia nadriadeného
zabezpečiť vstupnú a výstupnú kontrolu dovezených surovín

Iné výhody:

práca v stabilnej a dynamickej firme
stravné poukazy

potrebné sú platné papiere na VZV a stavebný stroj skupina 1A a 1C
prax mimimálne rok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: T