Čalúnník

03.01.2019 SELYZ - NÁBYTOK, s.r.o.
Miesto práce:
Slovensko, Nitriansky kraj, okres Levice, Želiezovce, Komenského 50, 93701

okres Levice; Želiezovce
Typ pracovnej ponuky: Drevospracujúci priemysel, Služby, Textilný, kožiarský a odevný priemysel; Nábytkár
Ponúkaný plat (základná mzda): 4,43 EUR/hod.
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Výrobná činnosť v oblasti prípravy a lepenia a kompletizácie čalúneného nábytku:
- Nanášanie a upevňovanie penových materiálov na drevené a oceľové konštrukcie pomocou lepidiel a pneumatických nástrojov
- Čalúnenie a kompletizácia hotových výrobkov podľa výrobných postupov
- Kontrola častí materiálov a ich kvality počas čalúnenia
- Úzka spolupráca s kolegami vo výrobnom procese pred a po čalúnení (prípravár, kontrolór kvality)
Dodržiavanie poriadku a bežnej údržby na svojom pracovisku.
Práca v dvojzmennej prevádzke.
Šancu dostanú aj neskúsení čalúnníci. Zaškolenie trvá približne 3-6 mesiacov
Dodržiavanie expedičnej disciplíny

Iné výhody:

- Práca v etablovanej zahraničnej spoločnosti. Kompletná škála výrobkov ide na export do domácností po celom svete
- Dochádzkový bonus
- Výkonnostný bonus
- Kvalitový bonus
- Zabezpečená autobusová preprava na rôzne smery v širšom okolí Želiezoviec
- Vianočné prémie

Informácie pre uchádzača:

Pracovný čas:
od 6:00
do 14:15

Práca na zmeny:
dvojzmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Ponúkané výhody

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

SELYZ - NÁBYTOK, s.r.o.
Komenského 50
93701 Želiezovce
Slovensko
Tel: +421366270512