JAVA vývojár pre distribuované výrobné systémy

02.01.2019 ANASOFT APR, spol. s r.o.
Miesto práce:
Slovensko, Bratislavský kraj, okres Bratislava, Bratislava-Staré Mesto, Mlynská dolina 41, 81102

okres Bratislava; Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Telekomunikácie, Veda a výskum; Výskumný a vedecký pracovník
Ponúkaný plat (základná mzda): 2300 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Čo bude tvoja zodpovednosť?

Vývoj a návrh nových logických celkov pre platformu EMANS. Overovanie si týchto nových konceptov EMANSu v reálnych projektoch.

V rámci implementácie u zákazníkov:
- Analyzovanie procesov, technických podmienok a požiadaviek užívateľov.
- Navrhovanie a konfigurácia počítačových aplikácií a technických riešení.
- Návrh a optimalizácia výrobných procesov, implementácia návrhu prostredníctvom riadiacich systémov a ostatných prvkov priemyselnej automatizácie.
- Implementácia aplikačného a technického vybavenia v prostredí priemyselnej výroby.
- Vytváranie systémovej a používateľskej dokumentácie.

Informácie pre uchádzača:

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 2 roky

Zručnosti, schopnosti
Cudzie jazyky:
  • anglický - vysoká: C1 a C2

Počítače:
  • SQL - pokročilá
  • Java - pokročilá
  • Linux - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

Akými odbornými znalosťami by si mal disponovať?

Nutnosť: Java SE 1.8, OOP

Výhodou je ak poznáš niektoré z technológií, s ktorými pracujeme:

Jazyky: BPMN, SQL, Groovy
Paradigmy: OO Design Patterns, EIP, SOA
Vývojové nástroje: Eclipse IDE, Maven, GIT, JIRA
Skúsenosti s riešeniami: ESB - Fabric8/JBossFuse
Skúsenosti s technológiami: OSGI, Webové služby REST, SOAP, Docker, Java Messaging
Databázové systémy: Elastic, PostgreSQL,
Základy OS Linux na používateľskej úrovni
Skúsenosti z priemyselného prostredia (PLC systémy a podobné riadiace systémy)
Skúsenosti s elektronickými prvkami využívanými pri automatizovanej výrobe
Skúsenosti s návrhom a optimalizáciou výrobných procesov

Požiadavky na pozíciu:

Vzdelanie: VŠ IT zameranie
Prax: 4 roky praxe
Jazyky: Anglický jazyk - stredne pokročilý (B2)
Čaká ťa:

Príjemné neformálne pracovné prostredie, otvorená komunikácia pri káve i pri robote
Tvorivá práca, v ktorej ti nehrozí každodenný stereotyp
Zážitkové programovanie, pri ktorom si možno zašpiníš ruky
Workshopy zamerané na vzájomné zdieľanie know-how v tíme i s partnermi
Zamestnanecké výhody, ktoré vieš ovplyvniť
Výborná tímová spolupráca a individuálne kompetencie

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

ANASOFT APR, spol. s r.o.
Mlynská dolina 41
81102 Bratislava-Staré Mesto
Slovensko