Zdravotnícky personál

10.01.2019 Pokoj n.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Voderady č. 205
Trnavský kraj; okres Trnava
Typ pracovnej ponuky: Opatrovateľka, Sanitár, Zdravotná sestra
Ponúkaný plat (základná mzda): 700 EUR
Odmeňovanie podľa tabuliek vo verejnom záujme. Pri opatrovateľke je základná mzda od 583,5 eur + osobný príplatok, príplatok za zmennosť a ostatné príplatky
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: brigáda, hlavný, polovičný úväzok, vedľajší, živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Starostlivosť o klientov zariadenia pre seniorov s kapacitou 20 klientiek

Iné výhody:

Oblečenie, obuv preplácame, strava je zdarma. V nočných zmenách poskytujeme stravné lístky.

Pracovný čas je možné dohodnúť a prispôsobiť dopravným spojom, prípadne iným okolnostiam.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno