Inžinier pre plynové zariadenia - junior

04.01.2019 NAFTA a.s.
Miesto práce:
Slovensko, Bratislavský kraj, okres Malacky, Plavecký Štvrtok, Plavecký Štvrtok 900, 90868

okres Malacky
Typ pracovnej ponuky: Elektrotechnika a energetika, Veda a výskum; Elektromechanik
Ponúkaný plat (základná mzda): 925 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Čo bude Vašou hlavnou náplňou práce?
• Definovanie stratégie používania a obnovy plynových zariadení (vrátane ostatných strojných zariadení) v súlade so stratégiou rozvoja divízie a s najnovším vývojovými trendmi vo svete.
• Príprava technických podkladov pre nové projekty súvisiace s rozvojom skladovacích kapacít a tiež pre zvyšovanie technickej úrovne, bezpečnosti a spoľahlivosti plynových a ostatných strojných zariadení.
• Návrh stratégie údržby s použitím moderných diagnostických metód a ich aplikácia pri údržbe.
• Riadenie technickej časti realizácie zložitých projektov v rámci modernizácií, generálnych opráv a údržby plynových a ostatných strojných zariadení.
• Tvorba technických zadávacích podmienok a špecifikácií pre obstarávanie plynových a ostatných strojných zariadení vrátane následného vyhodnocovania ponúk s cieľom zabezpečenia ich unifikácie a typizácie.
• Vypracovávanie odborných posudkov a expertízne činností pri kontrolách plynových a strojných zariadení v prevádzke a údržbe.
• Tvorba technických postupov pre modernizáciu, opravy a údržbu zariadení plynových a strojných zariadení.
• Navrhovanie optimalizácie prevádzky plynových a strojných zariadení s cieľom ich efektívneho využívania.

Iné výhody:

Priemerná mesačná mzda 1 110 EUR;
• Základná mesačná mzda 925 EUR a variabilná zložka mzdy 20%;
Možná úprava základnej mesačnej mzdy po zhodnotení výkonnosti

• Ročné odmeny v závislosti od splnenia cieľov spoločnosti
• Systém zamestnaneckých výhod a benefitov:
o príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
o príspevok na dopravu do zamestnania
o príspevok na regeneráciu pracovnej sily
o sociálne výpomoci
o príspevok pri narodení dieťaťa či dlhodobej práceneschopnosti
o zamestnanecké pôžičky
o príspevky na materské školy/školy - školné pre deti zamestnancov
• Flexibilný pracovný čas
• Možnosť práce z domu – „Home office“
• Platené dni voľna pri chorobe/zdravotnej indispozícii, tzv. „Sick days“
• Príjemné a tvorivé pracovné prostredie
• Možnosť ďalšieho profesijného rastu a sebarealizácie
• Kvalitný vzdelávací program
• Zázemie stabilnej spoločnosti s dlhodobou tradíciou
• Zaujímavé športové a kultúrne aktivity pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov

Informácie pre uchádzača:

Práca na zmeny:
pružný pracovný čas

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: Skupina: B

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Ponúkané výhody

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Ďalšie požiadavky:

Vzdelanie: Vysokoškolské vzdelanie, technické zameranie

Požiadavky na kandidáta:
• Ovládanie prác na PC
• Flexibilita, samostatnosť, ochota učiť sa a aplikovať nové poznatky
• Znalosť zariadení podzemného zásobníka výhodou
• Znalosť príslušnej legislatívy (banskej, energetickej) výhodou

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

NAFTA a.s.
Votrubova 1
82109 Bratislava-Ružinov
Slovensko