UX Designer

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Bratislavský kraj
okres Bratislava
Bratislava-Nové Mesto
Vajnorská 100/A
83104

Typ pracovnej ponuky: Telekomunikácie; Grafik
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1000 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
7. 1. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
14. 2. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

IT a telekomunikácie

Informácie o sprostredkovaní:

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:Výber zamestnancov bude prebiehať, pokým sa nenájde ideálny kandidát. Výberový proces pozostáva z telefonického rozhovoru, 4 osobných rozhovorov a praktického zadania.

Náplň (druh) práce
Do you want to become a key part of our product team to design the future of Slido? We’re looking for a UX Designer, who will help us to build the product thousands of people worldwide will love to use.
We appreciate open, humble and technically minded designers who can create extraordinary customer-focused solutions to make our users even more satisfied.

Your role
- Design flows, sketches, visuals and prototype ideas
- Incorporate market analysis, customer feedback and usability findings into design
- Cooperate closely with Product and Engineering teams to make meaningful improvements to our product
- Facilitate design discussions and give feedback to contribute to the overall direction of your product area
- Collaborate with external UX studios

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Vyššie odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Zručnosti, schopnosti
Cudzie jazyky:
  • anglický - vysoká: C1 a C2
  • slovenský - vysoká: C1 a C2

Podmienka: Ovládanie všetkých definovaných jazykov

Ďalšie požiadavky:

Your profile
- 2+ years of experience with designing digital interfaces
- You have an outstanding portfolio of work demonstrating knowledge in UX and visual design
- Striving for simplicity, i.e. great design is invisible
- You thrive in a feedback environment, responding with creative thinking and design
- Excellent communication with the ability to clearly present design concepts
- Passionate about watching the latest UX/UI trends