Miesto práce: Monsters Cafe - Rusovská cesta, petržalka
Bratislavský kraj; okres Bratislava; Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Barman
Ponúkaný plat (základná mzda): 1200 EUR
- 950€ netto
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- Príprava kávy a alternatívnych metód prípravy kávy,
- práca s výberovou kávou,
- znalosť káv a postupov prípravy káv,
- intenzívny baristický tréning (latte art, alternatívne metódy prípravy kávy, moderné espresso,...)

Iné výhody:

Hľadáme zanieteného baristu do našej kaviarne v Petržalke, pre ktorého je káva vášňou. Ak máte chuť napredovať v oblati baristiky, pošlite nám svoj životopis. U nás nájdeš ďalšie pracovné a finančné výhody, ktoré ti radi odprezentujeme na osobnom pohovore. Disponujeme dvomi detskými kútikmi :)

V prípade záujmu prosím reagovať na políčko REAGUJ pod inzerátom alebo na email erik @ monsterscafe.sk. Ďakujeme

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk
Vhodné pre absolventov: Nie

- Ak je káva tvojou vášňou a chceš sa stále zdokonaľovať v tejto oblasti určite nám daj o sebe vedieť ešte dnes.

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Veľkorysý priestor kaviarne v Bratislave – Petržalka s detským kútikom a exteriérovým ihriskom, letnou terasou a parkovaním pre kočíky je tým najlepším miestom pre relax a stretnutia všakovakého druhu. Nádherný výhľad na rameno Dunaja dáva Monsters café tretí rozmer.

Multifunkčný priestor pre rodičov a ich deti, pre priateľov, pre dobrú partiu i pre obchodné stretnutie. Skvelý podnik pre množstvo okamihov, na ktoré sa nezabúda.

Monsters kaviareň a cukráreň Bratislava žije po celý deň. Od skvelých pondelkových raňajok s jogou, cez rušné dni plné stretnutí pracovných i nepracovných až po veselé piatky s tvorivými dielňami pre deti.

Večer je Monsters plný ľudí, ktorí si majú čo povedať a chcú sa zabaviť.

Príďte sa presvedčiť.

Adresa:

MONSTERS cafe and bar s.r.o.
Rusovská cesta 56
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Erik Habáň
Rusovská cesta 56, Bratislava, 851 01, Slovenská republika